The Raid - remake jednak powstanie. Twórca o szczegółach projektu

Scenarzysta amerykańskiego remaku kultowego, indonezyjskiego filmu akcji wypowiedział się o etapie prac nad projektem.

Scenarzysta amerykańskiego remaku kultowego, indonezyjskiego filmu akcji wypowiedział się o etapie prac nad projektem.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  the raid 

O amerykańskim remaku filmu The Raid mówi się w Hollywood już od kilku lat. Jednak do tej pory prace nad projektem wydawały się stać w miejscu. Teraz w końcu scenarzysta i producent widowiska, Joe Carnahan zdradził w rozmowie z portalem Collider, że projekt powstanie i ma nadzieję rozpocząć prace nad nim w ciągu najbliższych kilku tygodni. Ponadto twórca powiedział, że Frank Grillo, który miał zagrać główną rolę nadal jest związany z filmem i w nim wystąpi.

Carnahan zdradził również szczegóły fabuły produkcji. Postać graną przez Grillo mamy poznać w momencie, gdy wraca on z bardzo brutalnej misji sił specjalnych. Bohater jest w kiepskim stanie fizycznym i cierpi na zespół stresu pourazowego. Lekarze zalecają mu trzymiesięczny odpoczynek. Jednak wkrótce po tym bohater otrzymuje szokującą wiadomość, że jego uznany za zmarłego brat żyje i pracuje dla pewnego przestępcy w Caracas. Na domiar złego za 18 godzin siły specjalne przeprowadzą akcję, której celem jest likwidacja członków szajki, w tym brata postaci granej przez Grillo. Bohater stanie przed trudnym zadaniem uratowania członka swojej rodziny.

Źródło: collider.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV