Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

The Trench – James Wan za kamerą spin-offu Aquamana?

Warner Bros. szykuje spin-off filmu Aquaman. The Trench będzie utrzymany w klimacie horroru - opowie o Otchłańcach. Czy za kamerą filmu stanie James Wan?

Warner Bros. szykuje spin-off filmu Aquaman. The Trench będzie utrzymany w klimacie horroru - opowie o Otchłańcach. Czy za kamerą filmu stanie James Wan?

The Trench będzie spin-offem filmu Aquaman, która będzie utrzymana w gatunku horroru i która skupi się na tytułowych bestiach. Przypomnijmy, że w filmie z zeszłego roku nazwano je Otchłańcami. Aquaman i Mera spotkali stwory na swojej drodze i nie było to dla nich najprzyjemniejsze spotkanie.

Do projektu zaangażowano scenarzystów - Noaha Gardnera i Aidana Fitzgeralda. Wiemy także, że producentem będzie reżyser Aquamana, James Wan. Pytanie zatem, kto stanie za kamerą produkcji? Twórca za pomocą swojego Twittera nie potwierdził swojego udziału w roli reżysera, ale też nie zaprzeczył. Zobaczcie wpis twórcy:

Wan nie ukrywa we wpisie swoich pozytywnych uczuć względem Otchłańców i zdradził, że miał cichą nadzieję na eksplorowanie różnych elementów tego świata. Nie jest zatem pewne, kto ostatecznie stanie za kamerą projektu, ale wciąż jest szansa, że będzie to właśnie James Wan.

Data premiery filmu The Trench nie jest jeszcze znana.

Źródło: screenrant.com/zdjęcie główne: DC

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV