Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

The Trench – James Wan za kamerą spin-offu Aquamana?

Warner Bros. szykuje spin-off filmu Aquaman. The Trench będzie utrzymany w klimacie horroru - opowie o Otchłańcach. Czy za kamerą filmu stanie James Wan?

The Trench będzie spin-offem filmu Aquaman, która będzie utrzymana w gatunku horroru i która skupi się na tytułowych bestiach. Przypomnijmy, że w filmie z zeszłego roku nazwano je Otchłańcami. Aquaman i Mera spotkali stwory na swojej drodze i nie było to dla nich najprzyjemniejsze spotkanie.

Do projektu zaangażowano scenarzystów – Noaha Gardnera i Aidana Fitzgeralda. Wiemy także, że producentem będzie reżyser Aquamana, James Wan. Pytanie zatem, kto stanie za kamerą produkcji? Twórca za pomocą swojego Twittera nie potwierdził swojego udziału w roli reżysera, ale też nie zaprzeczył. Zobaczcie wpis twórcy:

Wan nie ukrywa we wpisie swoich pozytywnych uczuć względem Otchłańców i zdradził, że miał cichą nadzieję na eksplorowanie różnych elementów tego świata. Nie jest zatem pewne, kto ostatecznie stanie za kamerą projektu, ale wciąż jest szansa, że będzie to właśnie James Wan.

-
-

Data premiery filmu The Trench nie jest jeszcze znana.

Źródło: screenrant.com/zdjęcie główne: DC

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Wiktor Fisz
-

Pokonał mumię, zniknął i wraca jako…

Kiedyś młody bóg – adonis rozkochujący kobiety jednym spojrzeniem. Dzisiaj wykonawca charakterystyczny, zaskakujący widzów i…

Norbert Zaskórski
-

Cosplayerka robi swoje stroje z jedzenia.…

Pewna cosplayerka tworzy świetne stroje różnych bohaterów i bohaterek z jedzenia.

Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów atrakcyjny marzec. Nowe seriale i filmy na marzec 2019 to…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.