The Upside – są recenzje remake’u Nietykalnych. Krytycy nie są zadowoleni

Nietykalni w wersji amerykańskiej, czyli The Upside to dokładnie ta sama historia co w oryginale. W sieci pojawiły się recenzje krytyków.

Nietykalni w wersji amerykańskiej, czyli The Upside to dokładnie ta sama historia co w oryginale. W sieci pojawiły się recenzje krytyków.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Nietykalni to jeden z najlepszych francuskich filmów, który szturmem podbił kina na świecie. Hollywood zrobiło remake zatytułowany The Upside, a w głównych rolach wystąpili Kevin Hart, Bryan Cranston i Nicole Kidman. Film właśnie zadebiutował w kinach w Stanach Zjednoczonych, dzięki czemu możemy poznać oceny krytyków. Na ten moment film ma wynik 34% ze współczynnikiem 5.1/10 w serwisie Rotten Tomatoes - składa się na niego 75 recenzji, gdzie pozytywnych jest 27 do 48 negatywnych.

Krytycy często nie zostawiają na filmie suchej nitki. Dużo dostało się scenariuszowi, który oparty został na kliszach i nie daje widzowi podczas seansu żadnych zaskoczeń. Produkcja nie jest też tak zabawna jak oryginał i choć dokonano kilku zmian względem Nietykalnych, niekoniecznie są to zmiany na lepsze. W bardziej ostrych recenzjach możemy przeczytać także, że historia i bohaterowie zostali przedstawieni sposób bardzo stereotypowy. Chwalony jest jednak duet głównych bohaterów, gdzie dużo ciepłych słów skierowano w stronę Kevina Harta, a także Bryana Cranstona. Ten drugi według dużej liczby krytyków ratuje amerykański remake i sprawia, że można o nim pomyśleć cieplej. Recenzenci nie mają jednak wątpliwości, że zdecydowanie lepiej wrócić do oryginału niż oglądać film Neila Burgera.

Źródło: heroichollywood.com/ zdjęcie główne: Materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV