The Walking Dead - pierwsze zdjęcie z 10. sezonu. Kiedy ruszy akcja?

The Walking Dead powraca z 10. sezonem. Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie, a twórcy już teraz zapowiadają, czego możemy spodziewać się po fabule.

The Walking Dead powraca z 10. sezonem. Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie, a twórcy już teraz zapowiadają, czego możemy spodziewać się po fabule.

Michalina Reda
Michalina Reda

The Walking Dead powróci z 10. sezonem, jednak zanim to nastąpi, twórcy oficjalnie stawią się na nadchodzącym Comic-Conie w San Diego by tam promować nową odsłonę produkcji. Do konwentu pozostało jeszcze kilka dni, jednak promocja w sieci nieśmiało rusza już teraz - dziś opublikowano nowe oficjalne zdjęcie z 10. serii, które przedstawia Danai Gurirę w akcji. Zobaczcie grafikę poniżej.

Zapowiadając 10. sezon, producentka Angela Kang mówi, że będzie to seria pod znakiem natury, paranoi i zespołu stresu pourazowego. Odnosząc się konkretnie do poniższego zdjęcia, Kang zwraca uwagę na ogień, który towarzyszy bohaterce - jak mówi, płomienie odegrają w tym sezonie ważną rolę. Nie chce jednak zdradzać wielu szczegółów na temat tej konkretnej historii ze zdjęcia, ponieważ ma ona nam zaproponować kilka niespodzianek.

Oto inne ważne informacje poruszone przez Kang w wywiadzie dla Entertainment Weekly:

  • akcja 10. sezonu ruszy na kilka miesięcy po zakończeniu serii numer 9. Punktem odniesienia ma być postać Rosity, którą w ubiegłym sezonie pozostawiliśmy w zaawansowanej ciąży - Kang zapowiada, że teraz "jej stan jest inny".
  • bohaterom będzie przyświecała chęć uciszenia Szeptaczy; pojawią się elementy związane z propagandą i paranoją oraz zaznamy klimatu zimnej wojny.
  • ekipa przyszykowała sekwencje bitewne, ale takie, jakich do tej pory nie widzieliśmy w serialu. Kang zapewnia, że będzie to unikalne doświadczenie i jako przykład podaje poprzednią bitwę na broń palną - nowa rzekomo ma nie mieć z nią nic wspólnego.
  • poznamy lepiej punkt widzenia Szeptaczy oraz historię poszczególnych jednostek z tej grupy.
nullfot. Jackson Lee Davis/AMC

Panel The Walking Dead odbędzie się 19 lipca podczas Comic-Conu w San Diego. Na scenie pojawią się Norman Reedus, Melissa McBride, Danai Gurira, Ryan Hurst, Jeffrey Dean Morgan, Avi Nash, Nadia Hilker, Eleanor Matsuura i Cailey Fleming, a także producent serialu Scott M. Gimple, showrunnerka Angela Kang, twórca komiksowego oryginału Robert Kirkman oraz producenci wykonawczy Dave Alpert, Gale Anne Hurd i Greg Nicotero. 

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: Gene Page/AMC

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Robin Wright

Robin Wright

ur. 1966, kończy 54 lat

Katee Sackhoff

Katee Sackhoff

ur. 1980, kończy 40 lat

Patricia Arquette

Patricia Arquette

ur. 1968, kończy 52 lat

Taylor Kitsch

Taylor Kitsch

ur. 1981, kończy 39 lat

Sung Kang

Sung Kang

ur. 1972, kończy 48 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV