Spin-off The Walking Dead - nowi aktorzy dołączają do obsady. Kto zagra?

The Walking Dead doczeka się spin-offa, który powoli nabiera kształtów. Poznaliśmy nazwiska trójki aktorów, którzy dołączają do produkcji.

The Walking Dead doczeka się spin-offa, który powoli nabiera kształtów. Poznaliśmy nazwiska trójki aktorów, którzy dołączają do produkcji.

Michalina Reda
Michalina Reda

The Walking Dead to najpopularniejszy serial o tematyce zombie apokalipsy. Produkcja doczekała się już jednego spin-offa, jakim jest Fear the Walking Dead, a zgodnie z dostępnymi od jakiegoś czasu informacjami, w planach jest także kolejna produkcja, który pokaże nam zupełnie nowe światy. Według współtwórcy nowego projektu, Scotta Gimple'a, serial będzie utrzymany w kompletnie innym klimacie niż pozostałe dwa. Wiadomo, że głównymi bohaterkami będą dwie młode kobiety, przedstawicielki pierwszego pokolenia wychowanego po upadku cywilizacji.

Zgodnie z nowymi informacjami, do obsady nowego spin-offu The Walking Dead dołączają trzy nowe nazwiska - w serialu zagrają Alexa Mansour (Unfriended: Dark Web), Nicolas Cantu (Niesamowity świat Gumballa) i początkujący aktor Hal Cumpston, którzy otrzymują kluczowe role. Choć AMC nie potwierdza, w kogo wcielą się aktorzy, dziennikarze portalu Deadline dotarli do kilku informacji:

  • Alexa Mansour - opisywana jako dobroduszna dziewczyna, która żyje chwilą. Nie dostosowuje się do panujących reguł. Można ją szybko polubić, ponieważ jest uśmiechnięta i zabawna, jednak w środku przepełnia ją smutek.
  • Nicolas Cantu - przyjacielski chłopiec, który ma "starą duszę". Ma czarny pas w karate.
  • Hal Cumpston - nieśmiały samotnik, który przeraża niektóre dzieci. Nienawidzi świadomości, że inni ludzie się go boją.

Spin-off The Walking Dead - sezon będzie składał się z 10. odcinków. Dokładna data premiery nie jest znana.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV