The Walking Dead – seria potrwa jeszcze przez 10 lat? Tak twierdzi AMC

The Walking Dead to serial AMC, jednak stacja traktuje go jak osobne uniwersum. Jak twierdzi zarząd, istnieją plany na rozwijanie tego świata co najmniej przez 10 kolejnych lat.

The Walking Dead to serial AMC, jednak stacja traktuje go jak osobne uniwersum. Jak twierdzi zarząd, istnieją plany na rozwijanie tego świata co najmniej przez 10 kolejnych lat.

The Walking Dead to słynny serial o apokalipsie zombie, który zadebiutował w 2010 roku i obecnie ma powrócić z 9. sezonem. Są fani, którzy narzekają na spadającą jakość serialu, jednak mimo to nie traci on na popularności. Stacja AMC uważa go za jedną z flagowych produkcji, a szef zarządu, Josh Sapan, użył nawet wobec serialu słowa "uniwersum", sugerując, że jest to zupełnie osobny świat. Mało tego - Sapan podkreśla, że stacja nie zamierza tak szybko rezygnować z rozwijania tych wątków. Jak mówi:

The Walking Dead to uniwersum. I mamy plan by budować je jeszcze co najmniej przez kolejną dekadę, a może dłużej. Ten plan jest ostrożny i ma na celu przede wszystkim uszanować fanów.

Sapan nie sprecyzował, czy plan na 10 lat dotyczy wyłącznie serialu The Walking Dead, czy raczej uwzględnia ewentualne spin-offy, mogące pojawić się w przyszłości. Przypomnijmy, że wspomniane uniwersum składa się na razie z dwóch produkcji - The Walking Dead oraz Fear the Walking Dead, który liczy na razie 4. sezony.

Nadchodzący 9. sezon The Walking Dead będzie pierwszym, w którym nie pojawi się główny bohater, Rick. Być może stanie się to pierwszą próbą dla produkcji i ostatecznie zdefiniuje, czy będą kolejne sezony, czy raczej stacja postawi na poboczne produkcje.

9. sezon zadebiutuje 7 października.

Źródło: thehollywoodreporter.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV