The Walking Dead: sezon 9, odcinek 16 – zwiastun i zdjęcia z finału. Nadchodzi zima!

Dobiega jeden z najlepszych sezonów The Walking Dead. Co przyniesie nam finał 9. sezonu?

Dobiega jeden z najlepszych sezonów The Walking Dead. Co przyniesie nam finał 9. sezonu?

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

The Walking Dead dobiega końca. Finał 9. sezon po raz pierwszy w historii tego serialu pokaże wydarzenia w czasie zimy. I do tego w okresie śnieżycy. Twórcy zapowiadają, że to kompletnie nowy klimat w tej produkcji.

W oficjalnym opisie czytamy, że gdy jedna grupa zmaga się z wrogiem wewnętrznym, druga musi podjąć decyzje decydujące o życiu i śmierci. Do sieci trafił zwiastun oraz galeria zdjęć.

Angela Kang zapowiada, że w finale nie zabraknie niespodzianek. Pojawią się też nowe wątki i zagrożenia, które będą wprowadzeniem do 10. sezonu. Zapowiada też wiele rzeczy, których nigdy przedtem nie robili i nie pokazywali. Rozwój wojny z Szeptaczami ma nastąpić w 10. sezonie.

Zobaczcie sami:

Zwiastun i fragmenty:

 

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: Gene Page/AMC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV