Przeczytaj w weekend

The Walking Dead: sezon 9, odcinek 8: co się wydarzy w finale jesieni? [ZDJĘCIA]

8. odcinek 9. sezonu The Walking Dead to ostatni odcinek, który zostanie wyemitowany w 2018 roku. Tak zwany finał jesieni zapowiada się spektakularnie.

8. odcinek 9. sezonu The Walking Dead to ostatni odcinek, który zostanie wyemitowany w 2018 roku. Tak zwany finał jesieni zapowiada się spektakularnie.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  the walking dead 

The Walking Dead niebawem będzie mieć przerwę w emisji 9. sezonu. Jak co roku, seria jest podzielona na dwie części. Przed nami już tylko jeden odcinek. Sezon 9B pojawi się na ekranach w lutym 2019 roku.

Zobaczymy, jak misja ratunkowa natrafia na dziwnie zachowujące się stado zombie, które doprowadza bohaterów do odkrycia nowego zagrożenia.

The Walking Dead - emisja najnowszego odcinka w Polsce odbędzie się 26 listopada na FOX.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: Gene Page/AMC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV