The Wicked + The Divine: 3. tom komiksu w przyszłym tygodniu

Zobaczcie grafiki z trzeciej części serii The Wicked + The Divine. Premiera komiksu nakładem Mucha Comics już wkrótce.

Zobaczcie grafiki z trzeciej części serii The Wicked + The Divine. Premiera komiksu nakładem Mucha Comics już wkrótce.

Do zapowiedzianego już przez Mucha Comics na kwiecień piątego tomu Outcast: Opętanie. Tom 5 – Inwazja dołączył inny album, który również jest kontynuacją znanej polskim czytelnikom serii.

Dziewiątego kwietnia premierę ma mieć trzeci tom serii The Wicked + The Divine #03: Komercyjne Samobójstwo. Cykl opowiada o tym, że co dziewięćdziesiąt lat dwunastu bogów przyjmuje ludzką postać. Są kochani, są nienawidzeni, a w ciągu dwóch lat umierają.

Obejrzyjcie plansze i projekty oryginalnych okładek z komiksu The Wicked + The Divine: Komercyjne Samobójstwo.

Źródło: Mucha Comics / fot. Mucha Comics

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV