John Wick z własną grą. Zapowiedziano produkcję John Wick Hex

Bądź niczym John Wick. Zaplanuj i zrealizuj wymyślony plan. Taką możliwość da nam zapowiedziana gra John Wick Hex.

Bądź niczym John Wick. Zaplanuj i zrealizuj wymyślony plan. Taką możliwość da nam zapowiedziana gra John Wick Hex.

Good Shepherd Entertainment zapowiedziało dość niespodziewanie strzelankę z zacięciem strategicznym zatytułowaną John Wick Hex, w której wcielimy się w znanego z filmów bohatera. Produkcja ma trafić na komputery osobiste (Epic Games Store) i Mac oraz konsole - nie sprecyzowano jednak o jakie dokładnie urządzenia chodzi.

Twórcy gry opublikowali zwiastun, w którym pokazane są schematy i prawa, jakimi rządzić się będzie rozgrywka. Naturalnie nie zabraknie tutaj także słynnego gun-fu, czyli efektownego eliminowania oponentów przy użyciu broni palnej.

Data premiery John Wick Hex nie została ujawniona.

Źródło: johnwickhex.com / fot. Good Shepherd Entertainment

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV