Titans – Deathstroke pojawi się w 2. sezonie. Postać została obsadzona

Obsadzono aktora, która wcieli się w postać ikonicznego złoczyńcy tytułowej drużyny. Titans powróci z 2. sezonem.

Obsadzono aktora, która wcieli się w postać ikonicznego złoczyńcy tytułowej drużyny. Titans powróci z 2. sezonem.

W postać Deathstroke'a wcieli się Esai Morales. Aktor znany jest m.in. z seriali Ozark i Caprica. Slade Wilson jest jednym ze słynniejszych antagonistów komiksowego uniwersum DC, a także jednym z bardziej znanych przeciwników drużyny Tytanów.

W komunikacie prasowym napisano, że Slade Wilson jest niezwykle niebezpiecznym zabójcą. Przeszedł eksperyment, podczas którego chciano stworzyć elitarnego żołnierza. Efektem tego była jego przemiana i przejście na mroczną ścieżkę poszukując zemsty. Wygląda zatem na to, że geneza bohatera w serialu Titans będzie niemal identyczna jak w komiksach.

Esai Morales
Źródło: materiały prasowe

Na razie nie wiemy, kiedy 2. sezon produkcji pojawi się na platformie DC Universe.

Źródło: comickbook.com/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV