Titans – fragment pokazuje spotkanie dwóch Robinów

Titans to nowy serial oparty na komiksach ze świata DC, który przedstawia historię Dicka Graysona i innych superbohaterów związanych z Batmanem.

Titans to nowy serial oparty na komiksach ze świata DC, który przedstawia historię Dicka Graysona i innych superbohaterów związanych z Batmanem.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  titans 

Titans to serial, którego głównym bohaterem jest Dick Grayson, znany także jako Robin. Fragment pokazuje, że są to czasy, gdy przestał już pracować z Batmanem i zastąpił go nowy Robin - Jason Todd. W klipie widzimy spotkanie dwóch pomocników Batmana.

Zobaczcie fragment od 2:20.

Data premiery Titans zaplanowana jest na 12 października.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV