Przeczytaj w weekend

Titans – w 2. sezonie pojawi się jeszcze jeden nowy heros

Ogłoszenie castingowe do serialu Titans wyjawia, że w 2. sezonie produkcji zobaczymy jeszcze jednego nowego superbohatera.

Ogłoszenie castingowe do serialu Titans wyjawia, że w 2. sezonie produkcji zobaczymy jeszcze jednego nowego superbohatera.

Wiemy już, że w 2. sezonie Titans do produkcji na stałe zawita Superboy. Na tym jednak nie koniec jeśli chodzi o nowych superbohaterów w produkcji. Ogłoszenie castingowe wyjawia bowiem, że twórcy szukają obecnie aktora w wieku od 30 do 40 lat, określonego tajemniczo kryptonimem "Joe Cole". Miałby on "poświęcić swoje życie samotnej walce ze złem, strzegąc swoich słabych punktów i umiejętności za maską prawdziwego gentlemana".

Z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy zakładać, że ogłoszenie dotyczy Guardiana, którego mamy już okazję oglądać w serialu Supergirl. Postać ta debiutowała w komiksach w 1942 roku, a od lat 70. stała się jedną z najważniejszych w otoczeniu Supermana. Warto dodać, że po historii Infinite Crisis Jim Harper aka Guardian został najpierw zabity, później zaś wskrzeszony przez Projekt Cadmus. Od tej pory zmagał się on z wielkim brzemieniem mentalnym i nieustannie powracającymi wspomnieniami.

Guardian
fot. DC

Na razie nie wiemy, kiedy 2. sezon produkcji pojawi się na platformie DC Universe.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: DC Universe/DC

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV