Przeczytaj w weekend

Titans – w 2. sezonie pojawi się jeszcze jeden nowy heros

Ogłoszenie castingowe do serialu Titans wyjawia, że w 2. sezonie produkcji zobaczymy jeszcze jednego nowego superbohatera.

Ogłoszenie castingowe do serialu Titans wyjawia, że w 2. sezonie produkcji zobaczymy jeszcze jednego nowego superbohatera.

Wiemy już, że w 2. sezonie Titans do produkcji na stałe zawita Superboy. Na tym jednak nie koniec jeśli chodzi o nowych superbohaterów w produkcji. Ogłoszenie castingowe wyjawia bowiem, że twórcy szukają obecnie aktora w wieku od 30 do 40 lat, określonego tajemniczo kryptonimem "Joe Cole". Miałby on "poświęcić swoje życie samotnej walce ze złem, strzegąc swoich słabych punktów i umiejętności za maską prawdziwego gentlemana".

Z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy zakładać, że ogłoszenie dotyczy Guardiana, którego mamy już okazję oglądać w serialu Supergirl. Postać ta debiutowała w komiksach w 1942 roku, a od lat 70. stała się jedną z najważniejszych w otoczeniu Supermana. Warto dodać, że po historii Infinite Crisis Jim Harper aka Guardian został najpierw zabity, później zaś wskrzeszony przez Projekt Cadmus. Od tej pory zmagał się on z wielkim brzemieniem mentalnym i nieustannie powracającymi wspomnieniami.

Guardian
fot. DC

Na razie nie wiemy, kiedy 2. sezon produkcji pojawi się na platformie DC Universe.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: DC Universe/DC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV