Repertuar kin Nowość Program TV

Titans – w 2. sezonie pojawi się jeszcze jeden nowy heros

Ogłoszenie castingowe do serialu Titans wyjawia, że w 2. sezonie produkcji zobaczymy jeszcze jednego nowego superbohatera.

Wiemy już, że w 2. sezonie Titans do produkcji na stałe zawita Superboy. Na tym jednak nie koniec jeśli chodzi o nowych superbohaterów w produkcji. Ogłoszenie castingowe wyjawia bowiem, że twórcy szukają obecnie aktora w wieku od 30 do 40 lat, określonego tajemniczo kryptonimem „Joe Cole”. Miałby on „poświęcić swoje życie samotnej walce ze złem, strzegąc swoich słabych punktów i umiejętności za maską prawdziwego gentlemana”.

Z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy zakładać, że ogłoszenie dotyczy Guardiana, którego mamy już okazję oglądać w serialu Supergirl. Postać ta debiutowała w komiksach w 1942 roku, a od lat 70. stała się jedną z najważniejszych w otoczeniu Supermana. Warto dodać, że po historii Nieskończony kryzys Jim Harper aka Guardian został najpierw zabity, później zaś wskrzeszony przez Projekt Cadmus. Od tej pory zmagał się on z wielkim brzemieniem mentalnym i nieustannie powracającymi wspomnieniami.

Guardian
fot. DC

-
-

Na razie nie wiemy, kiedy 2. sezon produkcji pojawi się na platformie DC Universe.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: DC Universe/DC

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.