To, co najlepsze – ukazał się 2. tom opowiadań SF Harlana Ellisona

Do księgarń trafił właśnie drugi tom zbioru To, co najlepsze. Jego autorem jest Harlan Ellison, jeden z najbardziej zasłużonych twórców i redaktorów fantastyki.

Do księgarń trafił właśnie drugi tom zbioru To, co najlepsze. Jego autorem jest Harlan Ellison, jeden z najbardziej zasłużonych twórców i redaktorów fantastyki.

Zmarły w czerwcu Harlan Ellison był znakomitym pisarzem, wydawcą, krytykiem, a także autorem wielu scenariuszy do seriali, takich jak Star Trek: Oryginalna SeriaStrefa mroku czy Babilon 5.

Jego twórczość literacka, głównie science fiction, przyniosła mu liczne wyróżnienia, m.in. nagrody Hugo, Nebula, Locus i Bram Stoker Award. W lutym ukazał się u nas pierwszy tom To, co najlepsze. Tom 1, wyboru jego najważniejszych i najbardziej cenionych tekstów. Dzisiaj do księgarń, nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka, trafiła To, co najlepsze. Tom 2. Książka liczy 816 stron w twardej oprawie, a jej cena wynosi 69,90 zł

Oto okładki obu tomów To, co najlepsze:

Źródło: Prószyński i S-ka / fot. mat. prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV