Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

To my – nowy spot telewizyjny thrillera od twórcy Uciekaj!

Jordan Peele, oscarowy twórca Uciekaj! stworzył film To my (Us), który doczekał się nowego spotu. Zobaczcie sami.

Jordan Peele, oscarowy twórca Uciekaj! stworzył film To my (Us), który doczekał się nowego spotu. Zobaczcie sami.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

To my opowiada o rodzinie, która spędza czas w domku na plaży. Wkrótce ich spokój zakłócają tajemniczy goście, którzy są… nimi.

Za kamerą filmu stanął Jordan Peele, który odpowiadał także za scenariusz. W obsadzie filmu są Lupita Nyong’o, Winston Duke, Elisabeth Moss, Tim Heidecker, Yahya Abdul-Mateen II, Anna Diop, Evan Alex, Shahadi Wright Joseph, Madison Curry, Cali Sheldon i Noelle Sheldon. Zobaczcie nowy spot telewizyjny:

To my – premiera w USA i w Polsce odbędzie się 22 marca.

Źródło: comingsoon.net/ zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV