Tom Hardy w thrillerze o yakuzie
Tom Hardy zagra główną rolę w Link not found, który będzie anglojęzycznym debiutem słynnego japońskiego reżysera - Takashi Miike.
Tom Hardy zagra główną rolę w Link not found, który będzie anglojęzycznym debiutem słynnego japońskiego reżysera - Takashi Miike.

Projekt realizowany jest na podstawie scenariusza Andrew Baldwina, który w 2011 roku był na czarnej liście najlepszych niewyprodukowanych tekstów. Takashi Miike ("Ichi the Killer", "13 zabójców"). kultowy japoński reżyser, który był inspiracją m.in. dla Quentina Tarantino, zadebiutuje w kinie anglojęzycznym. Autorem pomysłu jest John Linson.
[info] Akcja rozgrywa się w Japonii po II wojnie światowej i skupia się na byłym amerykańskim jeńcu wojennym, który buduje swój szacunek pracując w yakuzie. [/info]
Linson będzie producentem razem z Artem Linsonem, Stevem Richardsem, Andrew Roną i Joelem Silverem. Zdjęcia odbędą się w 2014 roku w Japonii.



naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1953, kończy 72 lat
ur. 1948, kończy 77 lat
ur. 1965, kończy 60 lat
ur. 1974, kończy 51 lat
ur. 1972, kończy 53 lat

