Tomb Raider 2 w planach. Vikander powróci, jest też scenarzystka

Tomb Raider może doczekać się kontynuacji. Zgodnie z nowymi informacjami, zatrudniono scenarzystkę do napisania sequela, w którym powrócić ma Alicia Vikander.

Tomb Raider może doczekać się kontynuacji. Zgodnie z nowymi informacjami, zatrudniono scenarzystkę do napisania sequela, w którym powrócić ma Alicia Vikander.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  tomb raider 

Tomb Raider to ubiegłoroczny film z Alicia Vikander w roli głównej. Jest to kolejna ekranizacja znanej gry komputerowej - wcześniej w bohaterkę wcielała się Angelina Jolie.

Tomb Raider zebrał mieszane recenzje, jednak wszystko wskazuje na to, że twórcy widzą potencjał na rozwinięcie historii. Zgodnie z nowymi informacjami, zatrudniono już scenarzystkę, która ma opracować draft sequela - stanowisko obejmie Amy Jump, która pracowała nad produkcjami takimi jak High-Rise czy Lista płatnych zleceń. W kontynuacji ma także wrócić Alicia Vikander, która rzekomo jest bardzo zaintrygowana wizją, jaką przedstawiła Jump. Nad projektem czuwają MGM i Warner Bros.

Na ten moment nie są znane żadne szczegóły na temat kontynuacji. Będziemy informować o rozwoju w projektu.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV