Gwiezdne Wojny: część IX - zwiastun i pełny tytuł! Ależ zapowiedź!

Gwiezdne Wojny: część IX to jeden z najważniejszych filmów 2019 roku. Lucasfilm wyjawia pierwsze informacje, pełny tytuł i zwiastun.

Gwiezdne Wojny: część IX to jeden z najważniejszych filmów 2019 roku. Lucasfilm wyjawia pierwsze informacje, pełny tytuł i zwiastun.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Disney 

Gwiezdne Wojny: część IX to wielki finał całej Gwiezdnej Sagi złożonej z dziewięciu filmów. Nie będzie to tylko zwieńczeniem trzeciej trylogii, ale całej historii rozpoczętej przez George'a Lucasa. Szefowa Lucasflmu Kathleen Kennedy powiedziała oficjalnie, że to koniec i nazwała film trzecim aktem  opowieści Lucasa. Za kamerą ponownie stoi J.J. Abrams, twórca Przebudzenia Mocy.

Na panelu wyjawiono, że oficjalny tytuł filmu brzmi: Star Wars: The Rise of Skywalker!

Potwierdzono wyciek, że postać Naomi Ackie gra postać imieniem Jannah. Przedstawiono też przyjaciela BB-8 zwanego Dio. Pojawił się podczas transmisji na żywo. Zobaczcie go w galerii zdjęć z panelu. Ostatnia scena potwierdza, że powróci... Imperator Palpatine!!!!! Na panelu po pierwszej emisji trailera pojawił się Ian McDiarmid, by zapowiedzieć powtórkę głosem złoczyńcy.

Zobaczcie sami tę sytuację od 2:05

Zobaczcie zwiastun:

W obsadzie są m.in. Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Mark Hamill, Carrie FisherNaomi AckieKeri RussellAnthony Daniels i Billy Dee Williams. J.J. Abrams stoi za kamerą.

Gwiezdne Wojny: The Rise of the Skywalker - premiera w grudniu.

Źródło: zdjęci główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV