Gwiezdne Wojny: część IX - zwiastun i pełny tytuł! Ależ zapowiedź!

Gwiezdne Wojny: część IX to jeden z najważniejszych filmów 2019 roku. Lucasfilm wyjawia pierwsze informacje, pełny tytuł i zwiastun.

Gwiezdne Wojny: część IX to jeden z najważniejszych filmów 2019 roku. Lucasfilm wyjawia pierwsze informacje, pełny tytuł i zwiastun.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Disney 

Gwiezdne Wojny: część IX to wielki finał całej Gwiezdnej Sagi złożonej z dziewięciu filmów. Nie będzie to tylko zwieńczeniem trzeciej trylogii, ale całej historii rozpoczętej przez George'a Lucasa. Szefowa Lucasflmu Kathleen Kennedy powiedziała oficjalnie, że to koniec i nazwała film trzecim aktem  opowieści Lucasa. Za kamerą ponownie stoi J.J. Abrams, twórca Przebudzenia Mocy.

Na panelu wyjawiono, że oficjalny tytuł filmu brzmi: Star Wars: The Rise of Skywalker!

Potwierdzono wyciek, że postać Naomi Ackie gra postać imieniem Jannah. Przedstawiono też przyjaciela BB-8 zwanego Dio. Pojawił się podczas transmisji na żywo. Zobaczcie go w galerii zdjęć z panelu. Ostatnia scena potwierdza, że powróci... Imperator Palpatine!!!!! Na panelu po pierwszej emisji trailera pojawił się Ian McDiarmid, by zapowiedzieć powtórkę głosem złoczyńcy.

Zobaczcie sami tę sytuację od 2:05

Zobaczcie zwiastun:

W obsadzie są m.in. Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Mark Hamill, Carrie FisherNaomi AckieKeri RussellAnthony Daniels i Billy Dee Williams. J.J. Abrams stoi za kamerą.

Gwiezdne Wojny: The Rise of the Skywalker - premiera w grudniu.

Źródło: zdjęci główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV