Toy Story 4 – pełny zwiastun animacji. Wzruszenia i przygoda!

Toy Story 4 to najnowszy kinowy film studia Pixar. Kontynuacja przygód popularnych bohaterów zawita na ekrany latem 2019 roku.

Toy Story 4 to najnowszy kinowy film studia Pixar. Kontynuacja przygód popularnych bohaterów zawita na ekrany latem 2019 roku.

Toy Story 4 to powrót ulubionych bohaterów na czele z Woodym, który zawsze był pewny tego, jakie jest jego miejsce na świecie. Wiedział, że jego priorytetem jest opieka nad dzieckiem - kiedyś Andym, a teraz Bonnie. Kiedy jednak Bonnie dodaje do grupy nową zabawką imieniem Forky, życie bohaterów ulegnie zmianie. Nowa przygoda i podróż pokażą Woody'ego i jego przyjaciołom, jak wielki może być świat dla zabawki.

W oryginalnym dubbingu są m.in.  Tom Hanks, Tim Allen, Annie Potts i Joan Cusack. Josh Cooley jest reżyserem.

Toy Story 4 - premiera w USA odbędzie się 21 czerwca 2019 roku.

Źródło: youtube.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV