Transformers: War for Cyberton Trilogy - zwiastun pierwszej części anime Netflixa

Transformers: War for Cyberton Trilogy to nowe anime osadzone w świecie Transformers. Do sieci trafił pierwszy zwiastun.

Transformers: War for Cyberton Trilogy to nowe anime osadzone w świecie Transformers. Do sieci trafił pierwszy zwiastun.

Transformers: War dla Cyberton Trilogy, to seria anime podzielona na trzy części. Całość została zrealizowana przez Rooster Teeth, a nad realizacją czuwał FJ DeSanto, który miał już do czynienia z animowanymi produkcjami ze świata Transformers. Teraz zaprezentowano zwiastun pierwszej odsłony.

Zwiastun pokazuje nam rozdział pierwszy z podtytułem Siege. Produkcja skoncentruje się na rodzinnej planecie Autobotów i Decepticonów. W pierwszym rozdziale otrzymamy sześć 22-minutowych odcinków. Zobaczcie zwiastun:

Tytułem drugiego rozdziału jest Earthrise, zaś nazwa trzeciego trzymana jest jeszcze w tajemnicy. W obsadzie amerykańskiej wersji głosowej są: Linsay Rousseau, Joe Zieja, Frank Todaro, Rafael Goldstein, Keith Silverstein, Todd Haberkorn, Edward Bosco, Bill Rogers, Sophia Isabella, Brook Chalmers, Shawn Hawkins, Kaiser Johnson, Miles Luna i Mark Whitten.

Data premiery nie jest na razie znana.

Źródło: ew.com/zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV