Trwają prace nad nową wersją serialu Rewolwer i melonik. Scenarzystą Shane Black

Zgodnie z nowymi informacjami, studio Warner Bros. pracuje nad nową wersją kultowego serialu Rewolwer i melonik. Poznajcie szczegóły.

Zgodnie z nowymi informacjami, studio Warner Bros. pracuje nad nową wersją kultowego serialu Rewolwer i melonik. Poznajcie szczegóły.

The Avengers to jeden z najbardziej znanych szpiegowskich seriali Wielkiej Brytanii. Produkcja była emitowana w latach 1961-1969 i doczekała się siedmiu sezonów. Serial ma na swoim koncie specjalną nagrodę filmową BAFTA. Fabuła skupia się na parze znakomitych agentów, którzy rozwiązują zagadki kryminalne. W rolach Johna Steeda i Emmy Peel wystąpili oryginalnie Patrick Macnee oraz - znana z serialu Game of Thrones - Diana Rigg (Olenna Tyrell).

Zgodnie z nowymi informacjami, studio Warner Bros. szykuje się do stworzenia nowej wersji kultowego serialu. Do pracy nad scenariuszem odcinka pilotowego zaangażowano Fred Dekker (The Monster Squad, The Predator) oraz Shane Black (Iron Man 3, The Nice Guys). Jak mówi Dekker:

Umieszczamy akcję w Wielkiej Brytanii lat 60. i podchodzimy do tego z wizją "Doctor Who spotyka Teczkę Ipcress". W tym momencie jest to mój ulubiony projekt, nad którym pracujemy.

W roku 1998 światło dzienne ujrzała pełnometrażowa wersja serialu, w której wystąpili Uma Thurman i Ralph Fiennes. Film jednak nie okazał się większym sukcesem i zebrał kiepskie recenzje.

Dalsze szczegóły w sprawie nowego serialu nie są jeszcze znane.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV