Przeczytaj w weekend

Trzeci sezon „Zemsty” i druga seria „W garniturach” na kanałach FOX i FOX Life

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Serial śledzący losy opanowanej żądzą zemsty Emily Thorne powraca z trzecim, pełnym emocji i napięcia sezonem na FOX Life. Emily Thorne (Emily VanCamp), która pojawiła się pewnego dnia w Hamptons, z pozoru wydawała się być przyjazną i wyrafinowaną dziewczyną z sąsiedztwa. Rozbrajający urok i wielkoduszność umożliwiły jej dostęp do najbardziej elitarnych kręgów społeczności Hamptons. Jednak Emily okazała się nie być tym, kim się wydawała, ukrywając się za fałszywą tożsamością dała się poznać jako niebezpieczna kobieta, która w mieście pojawiła się tylko z jednego powodu – niepohamowanej chęci Zemsty. Akcja trzeciego sezonu zaczyna się w Hamptons, kiedy Emily Thorne wraca na ścieżkę zemsty i znowu emocje sięgają zenitu jak w pierwszym sezonie. W międzyczasie powrót syna Victorii Grayson rodzi zmiany i komplikacje dla całej wpływowej rodziny. Szybkie spojrzenie w przyszłość pokazuje, że wydarzenie, które ma być ślubem stulecia może zakończyć się śmiercią Emily.

Premiera 3. sezonu Zemsty na FOX LIFE HD w niedzielę 24 listopada o godzinie 22:00.


Suits to serial przedstawiający toksyczny świat Górnego Manhattanu, a dokładnie kancelarii, w której współpracują ze sobą jeden z najbardziej skutecznych prawników – Harvey Specter (Gabriel Match) oraz genialny, aczkolwiek zatrudniony nie do końca legalnie – Mike Ross (Patrick J. Adams). Do tej pory partnerom udawało się utrzymać sekret w tajemnicy, jednak teraz życie Mike’a wisi na włosku, gdy jego były najlepszy przyjaciel, w odwecie za odbicie narzeczonej informuje jedną z najważniejszych osób w firmie – Jessicę Pearson (Gina Torres) o przeszłości chłopaka. Jessica może mieć jednak własne, znacznie większe problemy, które są związane z powrotem do spółki współzałożyciela firmy – Daniela Hardmana (David Costabile). Tymczasem życie miłosne Mike’a zaczyna się komplikować po tym jak wdaje się w romans z jednym z najlepszych asystentów prawniczych, a zarazem swoją jedyną przyjaciółką w kancelarii – Rachel (Meghan Markle).

Premiera 2. sezonu W garniturach na FOX HD w niedzielę 17 listopada o godzinie 21:00.


Ponadto w listopadzie na kanale FOX zaplanowano premiery 3. sezonu The Glades (od 7 listopada), 3. sezonu Dorastającej nadziei (od 8 listopada), 4. sezonu Współczesnej rodziny (od 25 listopada), a także 21. i 22. sezon Simpsonów (odpowiednio od 6 i 21 listopada).

Źródło: informacja prasowa

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV