Repertuar kin Nowość Program TV

Trzeci sezon „Zemsty” i druga seria „W garniturach” na kanałach FOX i FOX Life

Serial śledzący losy opanowanej żądzą zemsty Emily Thorne powraca z trzecim, pełnym emocji i napięcia sezonem na FOX Life. Emily Thorne (Emily VanCamp), która pojawiła się pewnego dnia w Hamptons, z pozoru wydawała się być przyjazną i wyrafinowaną dziewczyną z sąsiedztwa. Rozbrajający urok i wielkoduszność umożliwiły jej dostęp do najbardziej elitarnych kręgów społeczności Hamptons. Jednak Emily okazała się nie być tym, kim się wydawała, ukrywając się za fałszywą tożsamością dała się poznać jako niebezpieczna kobieta, która w mieście pojawiła się tylko z jednego powodu – niepohamowanej chęci Zemsty. Akcja trzeciego sezonu zaczyna się w Hamptons, kiedy Emily Thorne wraca na ścieżkę zemsty i znowu emocje sięgają zenitu jak w pierwszym sezonie. W międzyczasie powrót syna Victorii Grayson rodzi zmiany i komplikacje dla całej wpływowej rodziny. Szybkie spojrzenie w przyszłość pokazuje, że wydarzenie, które ma być ślubem stulecia może zakończyć się śmiercią Emily.

Premiera 3. sezonu Zemsty na FOX LIFE HD w niedzielę 24 listopada o godzinie 22:00.


Suits to serial przedstawiający toksyczny świat Górnego Manhattanu, a dokładnie kancelarii, w której współpracują ze sobą jeden z najbardziej skutecznych prawników – Harvey Specter (Gabriel Match) oraz genialny, aczkolwiek zatrudniony nie do końca legalnie – Mike Ross (Patrick J. Adams). Do tej pory partnerom udawało się utrzymać sekret w tajemnicy, jednak teraz życie Mike’a wisi na włosku, gdy jego były najlepszy przyjaciel, w odwecie za odbicie narzeczonej informuje jedną z najważniejszych osób w firmie – Jessicę Pearson (Gina Torres) o przeszłości chłopaka. Jessica może mieć jednak własne, znacznie większe problemy, które są związane z powrotem do spółki współzałożyciela firmy – Daniela Hardmana (David Costabile). Tymczasem życie miłosne Mike’a zaczyna się komplikować po tym jak wdaje się w romans z jednym z najlepszych asystentów prawniczych, a zarazem swoją jedyną przyjaciółką w kancelarii – Rachel (Meghan Markle).

Premiera 2. sezonu W garniturach na FOX HD w niedzielę 17 listopada o godzinie 21:00.


Ponadto w listopadzie na kanale FOX zaplanowano premiery 3. sezonu The Glades (od 7 listopada), 3. sezonu Dorastającej nadziei (od 8 listopada), 4. sezonu Współczesnej rodziny (od 25 listopada), a także 21. i 22. sezon Simpsonów (odpowiednio od 6 i 21 listopada).

Źródło: informacja prasowa

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Avengers: Endgame – kim jest Ronin?…

W Avengers: Endgame Hawkeye zaprezentuje się fanom MCU jako Ronin - chcemy Wam przedstawić listę…

Paweł Krzystyniak
-

62 zwiastuny do obejrzenia w ten…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michał Kujawiński
-

Mroczna Phoenix – Xavier i jego…

Do sieci trafiło kolejne zdjęcie z filmu Mroczna Phoenix. Premiera w lutym przyszłego roku.

Adam Siennica
-

Tomasz Kot rusza na podbój Hollywood.…

Tomasz Kot jest w kręgach zainteresowań Hollywood dzięki ogromnemu sukcesowi artystycznemu filmu Zimna wojna. Agencja…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Titans: sezon 1, odcinek 10 –…

Ostatni odcinek serialu Titans może zaskakiwać - w opowieści w końcu pojawia się złoczyńca, a…

Ocena recenzenta:
7
Michał Kujawiński
-

Hellboy – kiedy zwiastun filmu?

Do tej pory widzieliśmy tylko zdjęcia promujące nowego Hellboya. Czy zwiastun zobaczymy jeszcze w tym…

Co o tym sądzisz?