Repertuar kin Nowość Program TV

Trzeci sezon „Zemsty” i druga seria „W garniturach” na kanałach FOX i FOX Life

Serial śledzący losy opanowanej żądzą zemsty Emily Thorne powraca z trzecim, pełnym emocji i napięcia sezonem na FOX Life. Emily Thorne (Emily VanCamp), która pojawiła się pewnego dnia w Hamptons, z pozoru wydawała się być przyjazną i wyrafinowaną dziewczyną z sąsiedztwa. Rozbrajający urok i wielkoduszność umożliwiły jej dostęp do najbardziej elitarnych kręgów społeczności Hamptons. Jednak Emily okazała się nie być tym, kim się wydawała, ukrywając się za fałszywą tożsamością dała się poznać jako niebezpieczna kobieta, która w mieście pojawiła się tylko z jednego powodu – niepohamowanej chęci Zemsty. Akcja trzeciego sezonu zaczyna się w Hamptons, kiedy Emily Thorne wraca na ścieżkę zemsty i znowu emocje sięgają zenitu jak w pierwszym sezonie. W międzyczasie powrót syna Victorii Grayson rodzi zmiany i komplikacje dla całej wpływowej rodziny. Szybkie spojrzenie w przyszłość pokazuje, że wydarzenie, które ma być ślubem stulecia może zakończyć się śmiercią Emily.

Premiera 3. sezonu Zemsty na FOX LIFE HD w niedzielę 24 listopada o godzinie 22:00.


Suits to serial przedstawiający toksyczny świat Górnego Manhattanu, a dokładnie kancelarii, w której współpracują ze sobą jeden z najbardziej skutecznych prawników – Harvey Specter (Gabriel Match) oraz genialny, aczkolwiek zatrudniony nie do końca legalnie – Mike Ross (Patrick J. Adams). Do tej pory partnerom udawało się utrzymać sekret w tajemnicy, jednak teraz życie Mike’a wisi na włosku, gdy jego były najlepszy przyjaciel, w odwecie za odbicie narzeczonej informuje jedną z najważniejszych osób w firmie – Jessicę Pearson (Gina Torres) o przeszłości chłopaka. Jessica może mieć jednak własne, znacznie większe problemy, które są związane z powrotem do spółki współzałożyciela firmy – Daniela Hardmana (David Costabile). Tymczasem życie miłosne Mike’a zaczyna się komplikować po tym jak wdaje się w romans z jednym z najlepszych asystentów prawniczych, a zarazem swoją jedyną przyjaciółką w kancelarii – Rachel (Meghan Markle).

Premiera 2. sezonu W garniturach na FOX HD w niedzielę 17 listopada o godzinie 21:00.


Ponadto w listopadzie na kanale FOX zaplanowano premiery 3. sezonu The Glades (od 7 listopada), 3. sezonu Dorastającej nadziei (od 8 listopada), 4. sezonu Współczesnej rodziny (od 25 listopada), a także 21. i 22. sezon Simpsonów (odpowiednio od 6 i 21 listopada).

Źródło: informacja prasowa
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Monika Kubiak
spoilery
-

Nie z tego świata: sezon 14,…

Lebanon był odcinkiem niezwykłym. Nic w tym dziwnego, jako że jednocześnie był on 300. odcinkiem…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
-

Fani pytają o przyszłość Defenders. Szef…

Szef Marvel Television, Jeph Loeb, napisał list otwarty, w której odniósł się do ekranowej przyszłości…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.