Twój Simon - Disney stworzy serial na podstawie popularnej powieści

Disney planuje stworzyć serialową wersję popularnej powieści dla młodzieży, na podstawie której powstała już filmowa produkcja.

Disney planuje stworzyć serialową wersję popularnej powieści dla młodzieży, na podstawie której powstała już filmowa produkcja.

Jak podaje portal Variety Disney stworzy serialową adaptację powieści Simon oraz inni Homo sapiens. Projekt ma powstać dla platformy streamingowej Disney+. Dla przypomnienia w 2018 roku do kin trafiła filmowa adaptacja książki pod tytułem Twój Simon.

Fabuła literackiego oryginału skupia się na tytułowym Simonie Spierze, 17-latku, który ukrywa swój homoseksualizm przed światem. W wyniku zbiegu okoliczności, napisana przez niego wiadomość mailowa wpada w niepowołane ręce, a Simon zaczyna panikować, że jest sekret ujrzy światło dzienne. Co gorsza - wówczas w niebezpieczeństwie znajdzie się nie tylko on sam, ale i Blue, z którym chłopak zaczyna mailować.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: Imperial

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV