Twórca serialu Kroniki Times Square broni Jamesa Franco. Co z 2. sezonem?

Nie milkną dyskusje wokół Jamesa Franco i dotyczących go oskarżeń o molestowanie. Teraz do sprawy odniósł się David Simon, twórca serialu Kroniki Times Square.

Po gali wręczenia Złotych Globów, trzy kobiety zabrały głos w mediach społecznościowych mówiąc, że James Franco molestował je seksualnie. Do wyjścia z cienia zmobilizowała je plakietka „Time’s Up”, którą aktor nosił na piersi podczas wydarzenia. Jak mówi jedna z kobiet, jest to dla niej „cios prosto w twarz”, w związku z czym czuje, że musi podzielić się swoimi doświadczeniami. Co więcej, wczoraj oskarżeń przybyło – o Franco wypowiedziały się również byle studentki z jego szkoły aktorskiej Studio4, które zarzucały mu niewłaściwe zachowanie podczas zajęć (tutaj).

-
-

W tej sytuacji jednym z tematów dyskusji staje się również przyszłość serialu Kroniki Times Square, w którym Franco gra główną rolę – jak pamiętamy, produkcja otrzymała zamówienie na 2. sezon, w związku z czym stacja musi zrobić rozeznanie, czy oskarżenia rzeczywiście są prawdziwe. HBO wystosowało już zwięzły komunikat, w którym zapewniają, że na planie Kronik Times Square nigdy nie było żadnych nieprawidłowości ani niewłaściwego zachowania ze strony Jamesa Franco. Sprawę komentuje również twórca serialu, David Simon, który przedstawia aktora w pozytywnym świetle.

Wciąż czytam i czytam wszystkie te oskarżenia… Osobiście mogę wypowiedzieć się jedynie na temat serialu Kroniki Times Square. Sprawdziłem, co na ten temat mówią wszyscy moi koledzy, producenci i cała ekipa z planu. Nie padła żadna skarga ani nie pojawił się nikt, kto chciałby taką złożyć. Nie miał tu miejsca żaden incydent związany z panem Franco ani nic nie właściwego nie zostało zgłoszone do HBO. Z naszego doświadczenia wynika, że James Franco był wyłącznie profesjonalnym aktorem, reżyserem i producentem.

Nieoficjalne źródła, na które powołuje się portal Deadline podają, że prace nad scenariuszem 2. sezonu serialu trwają tak, jak zaplanowano. Nic nie wskazuje na to, by postaci grane przez Franco miały być z nich usunięte. Przypomnijmy, że aktor wciela się w braci bliźniaków.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: HBO

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
0 -

Najlepsze momenty Kinowego Uniwersum Marvela

Kinowe Uniwersum Marvela liczy już sobie 10 lat. To dobry moment na to, by wybrać…

Dawid Muszyński
0 -

Avengers: Wojna bez granic – recenzja…

Bracia Russo po raz kolejny udowadniają, że w świecie Marvela poruszają się najsprawniej ze wszystkich…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
0 -

Jak dobrze znasz Kinowe Uniwersum Marvela?…

Premiera filmu Avengers: Wojna bez granic zbliża się wielkimi krokami. To doskonały czas, by sprawdzić,…

Adam Siennica
0 -

Recenzje filmu Avengers: Wojna bez granic.…

O północy wygasło embargo na recenzje superprodukcji Avengers: Wojna bez granic, czyli fabularnej kulminacji historii…

Adam Siennica
0 -

Box Office: Nowe prognozy dla Avengers:…

Po publikacji recenzji filmu Avengers: Wojna bez granic do sieci trafiły najnowsze prognozy box office.…

Piotr Piskozub
0 -

Adam Warlock mógł pojawić się w…

Jak się okazuje, Adam Warlock był bardzo bliski pojawienia się w filmie Avengers: Wojna bez…

Co o tym sądzisz?