Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

 

 

Twórca serialu Kroniki Times Square broni Jamesa Franco. Co z 2. sezonem?

Nie milkną dyskusje wokół Jamesa Franco i dotyczących go oskarżeń o molestowanie. Teraz do sprawy odniósł się David Simon, twórca serialu Kroniki Times Square.

Po gali wręczenia Złotych Globów, trzy kobiety zabrały głos w mediach społecznościowych mówiąc, że James Franco molestował je seksualnie. Do wyjścia z cienia zmobilizowała je plakietka „Time’s Up”, którą aktor nosił na piersi podczas wydarzenia. Jak mówi jedna z kobiet, jest to dla niej „cios prosto w twarz”, w związku z czym czuje, że musi podzielić się swoimi doświadczeniami. Co więcej, wczoraj oskarżeń przybyło – o Franco wypowiedziały się również byle studentki z jego szkoły aktorskiej Studio4, które zarzucały mu niewłaściwe zachowanie podczas zajęć (tutaj).

-
-

W tej sytuacji jednym z tematów dyskusji staje się również przyszłość serialu Kroniki Times Square, w którym Franco gra główną rolę – jak pamiętamy, produkcja otrzymała zamówienie na 2. sezon, w związku z czym stacja musi zrobić rozeznanie, czy oskarżenia rzeczywiście są prawdziwe. HBO wystosowało już zwięzły komunikat, w którym zapewniają, że na planie Kronik Times Square nigdy nie było żadnych nieprawidłowości ani niewłaściwego zachowania ze strony Jamesa Franco. Sprawę komentuje również twórca serialu, David Simon, który przedstawia aktora w pozytywnym świetle.

Wciąż czytam i czytam wszystkie te oskarżenia… Osobiście mogę wypowiedzieć się jedynie na temat serialu Kroniki Times Square. Sprawdziłem, co na ten temat mówią wszyscy moi koledzy, producenci i cała ekipa z planu. Nie padła żadna skarga ani nie pojawił się nikt, kto chciałby taką złożyć. Nie miał tu miejsca żaden incydent związany z panem Franco ani nic nie właściwego nie zostało zgłoszone do HBO. Z naszego doświadczenia wynika, że James Franco był wyłącznie profesjonalnym aktorem, reżyserem i producentem.

Nieoficjalne źródła, na które powołuje się portal Deadline podają, że prace nad scenariuszem 2. sezonu serialu trwają tak, jak zaplanowano. Nic nie wskazuje na to, by postaci grane przez Franco miały być z nich usunięte. Przypomnijmy, że aktor wciela się w braci bliźniaków.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: HBO
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers 4 – co wiemy o…

W ostatnich dniach do sieci wyciekło kilka grafik z Avengers 4. Czas zebrać w jednym…

Piotr Piskozub
-

Avengers w 3. fazie MCU –…

Film Avengers 4 zakończy 3. fazę MCU - to więc dobry moment na to, aby…

Adam Siennica
-

Piotr Adamczyk zagrał w serialu Madam…

Piotr Adamczyk pojawi się w odcinku popularnego amerykańskiego serialu Madam Secretary. Miał wspólne sceny z…

Michalina Reda
Plotka
-

Superman i Batman – Cavill i…

Nowy raport Variety wskazuje, że Henry Cavill i Ben Affleck nie zagrają już Supermana i…

Dawid Muszyński
-

Ślepnąc od świateł – recenzja miniserialu

Ślepnąc od świateł to ekranizacja książki Jakuba Żulczyka, na którą czekaliśmy długo, ale było warto.…

Ocena recenzenta:
9
Michalina Reda
-

Arrow i Flash – co dalej…

Arrow i Flash powróciły do jesiennej ramówki w USA. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach?…

Co o tym sądzisz?