James Franco

James Franco
 • Data urodzenia:

  19 kwietnia 1978 (41)
 • Miejsce urodzenia:

  Palo Alto, Kalifornia, USA
 • Narodowość:

  Amerykanin
 • Wzrost:

  179 cm
 • Zawód:

  Aktor
 • Bio:

  James Franco studiował na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. Jako aktor debiutował w 1997 roku rolą Briana w serialu pt.: Niebieski Pacyfik. W 2002 roku został nagrodzony Złotym Globem za kreację Jamesa Deana w filmie pt.: James Dean: Buntownik?. W 2011 roku był nominowany do Oscara za rolę Arona Ralstona w obrazie pt.: 127 godzin.

W obsadzie (114)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV