Twórcy Gry o tron rozchwytywani. Wielkie wytwórnie chcą ich na wyłączność

Gra o tron dobiega końca, a jej twórcy - David Benioff i D.B. Weiss - już są rozchwytywani przez wielkie studia filmowe i telewizje. Czy podpiszą z którymś umowę na wyłączność?

Gra o tron dobiega końca, a jej twórcy - David Benioff i D.B. Weiss - już są rozchwytywani przez wielkie studia filmowe i telewizje. Czy podpiszą z którymś umowę na wyłączność?

David Benioff i D.B. Weiss to twórcy serialu Gra o tron, którzy sprawują nad nim pieczę od pierwszego sezonu. Teraz hit HBO dobiega końca, a w planach duetu są filmy pełnometrażowe ze świata Gwiezdnych Wojen. Wygląda jednak na to, że to nie jedyny projekt, który w przyszłości zajmie ich czas - jak informują dziennikarze portalu Deadline, największe studia filmowe i telewizyjne walczą o to, by panowie podpisali z nimi umowę na wyłączność.

Zgodnie z informacjami, sześciu wytwórniom zależy na tym, by to właśnie dla nich Benioff i Weiss tworzyli, pisali, reżyserowali i produkowali kolejne projekty filmowe i telewizyjne - mowa o HBO/WarnerMedia, Disneyu, Comcaście oraz platformach streamingowych: Netflixie, Amazonie i Apple. Dziennikarze dodają, że panowie spotkali się już z przedstawicielami wymienionych przedsiębiorstw celem omówienia ewentualnej współpracy, jednak nie zamierzają się spieszyć z podejmowaniem decyzji. W przeszłości zarówno jeden jak i drugi współpracowali z częścią wytwórni, tworząc skrypty i scenariusze. W żadnej nie spędzili jednak tyle czasu co w HBO, dla którego tworzyli kultowy już serial przez blisko 10 ostatnich lat.

Na razie dalsze szczegóły nie są znane. Gdy Benioff i Weiss znajdą swój kolejny projekt (bądź projekty w liczbie mnogiej), natychmiast Was o tym poinformujemy.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV