Ukazał się nowy tom Zastępów anielskich Mai Lidii Kossakowskiej

Do księgarń trafiła nowa książka fantasy Mai Lidii Kossakowskiej. Jest to drugi tom powieści Bramy Światłości. Przeczytajcie o szczegółach i zobaczcie okładkę.

Do księgarń trafiła nowa książka fantasy Mai Lidii Kossakowskiej. Jest to drugi tom powieści Bramy Światłości. Przeczytajcie o szczegółach i zobaczcie okładkę.

Drugi tom Bramy Światłości. Tom 2 to kolejna część najlepiej znanej i najpopularniejszej serii fantasy autorstwa Maja Lidia Kossakowska. Cykl rozpoczął się od opowiadań (najnowsza wersja zbioru nosi tytuł Żarna niebios), a następnie powstały powieści: Siewca Wiatru, Zbieracz Burz. Tom 1 i właśnie Bramy Światłości. Ostatnie dwie książki zostały rozbite na dwa tomy.

Oto opis drugiego tomu Bram Światłości oraz okładka książki:

Bramy Światłości, tom 2 - okładka
Źródło: Fabryka Słów

Strefa Poza Czasem nie jest przyjemnym miejscem. Jest przerażająca i śmiertelnie groźna, nawet dla odwiecznych Świetlistych. Boleśnie przekonuje się o tym Daimon, którego istnienie zawisło na włosku. Cena za ratunek będzie wyjątkowo bolesna i wysoka.

Wielka ekspedycja badawcza Królestwa, pod przewodnictwem Seredy, przemierza dzikie pustkowia Strefy w poszukiwaniu jakichkolwiek śladów Światłości. Jednak wszystkie tropy zdają się prowadzić donikąd. Jednocześnie rozgrywane za kulisami wyprawy starcie między Daimionem a Lucyferem pociąga za sobą coraz więcej ofiar.
Na Razjela, pozostawionego na tronie Głębi także czyha coraz więcej niebezpieczeństw. Sprzymierzenie sił wydaje się jedyną szansą na zapanowanie nad wszechogarniającym chaosem. Asmodeusz wyrusza z misją ratunkową. Bo nasi w potrzebie, a naszych nie zostawiamy nigdy. Naprawdę, nigdy.

Źródło: Fabryka Słów / fot. Fabryka Słów

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV