Ulrich Thomsen czarnym charakterem „Banshee”

Ulrich Thomsen, czyli pan X z serialu Fringe zagra główny czarny charakter w nowej produkcji stacji Cinemax pt. "Banshee" autorstwa Alana Balla, twórcy Czystej krwi.

Ulrich Thomsen, czyli pan X z serialu Fringe zagra główny czarny charakter w nowej produkcji stacji Cinemax pt. "Banshee" autorstwa Alana Balla, twórcy Czystej krwi.

Adam Siennica

Adam Siennica

Akcja "Banshee" rozgrywa się w małym miasteczku w Pensylwanii. Bohaterem jest były skazaniec i ekspert w sztukach walki, który udaje zamordowanego szeryfa i wymierza swoją sprawiedliwość. Jednocześnie kontynuuje swoją kryminalną karierę, nawet gdy ściga go groźny gangster, którego zdradził wiele lat temu.

Ulrich zagra Proctora, bogatego biznesmena, który myśli, że jest ponad prawem. Aktor ostatnio występował w remake'u "Coś". W obsadzie są także Ivana Milicevic, Matt Servitto, Trieste Dunn, Daniel Ross Owens i Hoon Lee.

Projekt opisywany jest jako klimatyczny połączenie filmów "Z podniesionym czołem" i "Historia o przemocy". Greg Yaitanes ("Dr House") reżyseruje pilota, do którego zdjęcia mają rozpocząć się wiosną. Yaitanes i Alan Ball są producentami wykonawczymi. Premiera zaplanowana jest na 2013 rok.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV