Uncharted - film traci reżysera. Dan Trachtenberg odchodzi od Sony

Uncharted to zapowiedziany film Sony Pictures z Tomem Hollandem w roli głównej. Zgodnie z nowymi informacjami, produkcja właśnie straciła reżysera.

Uncharted to zapowiedziany film Sony Pictures z Tomem Hollandem w roli głównej. Zgodnie z nowymi informacjami, produkcja właśnie straciła reżysera.

Michalina Reda
Michalina Reda

Uncharted to nadchodząca pełnometrażowa adaptacja popularnej serii gier na Play Station o poszukiwaczu skarbów - produkcja ma być prequelem i skupić się na jego życiu w młodości. W głównej roli Nathana Drake'a wystąpi Tom Holland, który jest związany z projektem od momentu, w którym go ogłoszono. Początkowo reżyserem był Shawn Levy, który jednak odstąpił stanowisko Danowi Trachtenbergowi z uwagi na swój napięty harmonogram.

Teraz okazuje się, że Trachtenberg również rezygnuje z projektu - jak dowiedział się portal Deadline, reżyser zakończył współpracę z Sony Pictures, które nadzoruje nową produkcję. Studio rzekomo gorączkowo szuka zastępcy, tak, by do końca lata stanowisko ponownie zostało obsadzone. Plan jest taki, by wejść na plan zdjęciowy z początkiem przyszłego roku i wytwórnia chce się tego w dalszym ciągu trzymać. Sytuacja nie wpłynęła na zmiany castingowe - Tom Holland w dalszym ciągu ma zagrać główną rolę.

Powody rezygnacji Trachtenberga nie zostały ujawnione, a Sony nie komentuje sprawy. Przypomnijmy, że to już druga turbulencja jeśli chodzi o filmy Toma Hollanda u Sony - zaledwie dwa dni temu na świat spadła wiadomość, że wytwórnia odbiera Marvelowi postać Spider-Mana, co oznacza, że nie zobaczymy go już w MCU. Więcej o tej sytuacji przeczytacie tutaj.

Uncharted - będziemy informować o rozwoju projektu.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Screen Rant

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV