Przeczytaj w weekend

UPFRONTY 2011: RAMÓWKA NBC

[Dodaliśmy zwiastuny!] Zaskoczeni? My też, miało być jutro, ale jest już dzisiaj. Oto ramówka stacj NBC na sezon 2011/2012. Sporo zmian i zaskoczeń. Na analizy czas przyjdzie później. Sami zobaczcie!

[Dodaliśmy zwiastuny!] Zaskoczeni? My też, miało być jutro, ale jest już dzisiaj. Oto ramówka stacj NBC na sezon 2011/2012. Sporo zmian i zaskoczeń. Na analizy czas przyjdzie później. Sami zobaczcie!

Marcin Rączka

Marcin Rączka

PONIEDZIAŁEK:
20:00 "The Sing-Off"
22:00 "THE PLAYBOY CLUB" (NOWOŚĆ)

WTOREK:
20:00 "The Biggest Loser"
22:00 Parenthood

ŚRODA:
20:00 "UP ALL NIGHT" (NOWOŚĆ)
20:30 "FREE AGENTS" (NOWOŚĆ)
21:00 "Harry’s Law" [nowy slot]
22:00 "Law & Order: Special Victims Unit"

CZWARTEK:
20:00 Community
20:30 Parks and Recreation [nowy slot]
21:00 Biuro
21:30 WHITNEY (NOWOŚĆ)
22:00 PRIME SUSPECT (NOWOŚĆ)

PIĄTEK:
20:00 Chuck [nowy slot]
21:00 GRIMM (NOWOŚĆ)
22:00 Dateline NBC

W MIDSEASON:
"30 Rock", "The Voice" oraz nowości: "Are You There, Vodka? It’s Me, Chelsea", "Bent", "Best Friends Forever", "Awake", "Smash" i "The Firm". Na tą chwilę wiadomo, że "The Voice" i "Smash" będzie emitowane w poniedziałki, a "The Firm" w niedzielę o 22:00.

Czytaj także: UPFRONTY 2011: RAMÓWKA FOX

ZWIASTUNY PROMOCYJNE NOWYCH SERIALI NBC

Opis "Awake": Bohaterem jest detektyw Michael Britten (Jason Isaacs), który po wypadku zdaje sobie sprawę, że żyje w dwóch różnych od siebie rzeczywistościach. W jednej z nich w wyniku wypadku samochodowego zabił swojego syna, Rexa (Dylan Minnette), a w drugiej swoją żonę, Hannę (Laura Allen).

Opis "The Playboy Club": Bohaterem jest Nick Dalton (Eddie Cibrian), który jest opisywany jako typowy playboy. Jest adwokatem w Chicago i współwłaścicielem ekskluzywnych klubów Playboya. Potrafi naprawić każdy problemy i ma tajemnicze powiązania z mafią.

Opis "Prime Suspect": Bohaterką jest twarda kobieta-detektyw, Jane Tennison, która musi pracować na zdominowanym przez mężczyzn posterunku.

Opis "Up All Night": Projekt ma być spojrzeniem na rodzicielstwo ukazanym z punktu widzenia pracującej matki (Christina Applegate), która nigdy nie sądziła, że zostanie mamą. Towarzyszy jej mąż, który wiecznie siedzi w domu i mający na wszystko zdanie rodzice.

|

Opis "Whitney": Opowieść o parze, która wspólnie żyje bez ślubu. Po wielokrotnych wypadach na wesela znajomych, Whitney zaczyna sobie zdawać sprawę, że grozi im w związku nuda. Kobieta decyduje się urozmaicić ich życie.

Opis "Bent": Komedia romantyczna o mężczyźnie i kobiecie, którzy w sobie się zakochują. Ku ich zdziwieniu zaczyna im się podobać w drugim człowieku to, co zawsze ich odrzucało.

Opis "The Firm": Serial ma być kontynuacją wydarzeń przedstawionych w filmie i książce. Akcja ma rozgrywać się 10 lat później. Bohaterem ponownie będzie Mitch McDeere (w kinie grał go Cruise), który zniszczył prestiżową kancelarię prawniczą działającą na rzecz mafii Chicago. McDeere i jego rodzina wracają z izolacji po 10 latach spędzonych w programie ochrony świadków. Chcą odzyskać swoje życie i planować przyszłość. McDeere wkrótce odkrywa, że powracają dawne zagrożenia i pojawia się nowe niebezpieczeństwa.

Opis "Grimm": Mroczny serialu policyjny, którego akcja dzieje się w świecie, w którym żyją postacie znane z baśni braci Grimm.

Opis "Free Agents": Jest to komedia romantyczna oparta na brytyjskim serialu pod tym samym tytułem, która ukazuje pokręcone uczucie dwóch pracowników firmy zajmującej się PR`em.

Opis "Smash": Bohaterowie serialu będą chcieli wystawić musical o Marilyn Monroe na Broadwayu. Oparte na pomyśle Stevena Spielberga.

Opis "Are You There, Vodka? It's Me, Chelsea": Bohaterką serialu jest Chelsea Hanson (Prepon), samotna kobieta, pracująca jako kelnerka na wykwintnych przyjęciach. Ma pochlebną opinię w branży i bardzo otwarcie mówi o swoim zamiłowaniu do picia i seksu.

Opis "BFF": Serial komediowy pokazujący sytuację, kiedy najlepsze przyjaciółki obiecują wzajemnie się wspierać bez względu na koszty.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV