Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "

 

Advertisement
 

UPFRONTY 2011: RAMÓWKA NBC

[Dodaliśmy zwiastuny!] Zaskoczeni? My też, miało być jutro, ale jest już dzisiaj. Oto ramówka stacj NBC na sezon 2011/2012. Sporo zmian i zaskoczeń. Na analizy czas przyjdzie później. Sami zobaczcie!

PONIEDZIAŁEK:
20:00 „The Sing-Off”
22:00 „THE PLAYBOY CLUB” (NOWOŚĆ)

WTOREK:
20:00 „The Biggest Loser”
22:00 Parenthood

ŚRODA:
20:00 „UP ALL NIGHT” (NOWOŚĆ)
20:30 „FREE AGENTS” (NOWOŚĆ)
21:00 „Harry’s Law” [nowy slot]
22:00 „Law & Order: Special Victims Unit”

CZWARTEK:
20:00 Community
20:30 Parks and Recreation [nowy slot]
21:00 Biuro
21:30 WHITNEY (NOWOŚĆ)
22:00 PRIME SUSPECT (NOWOŚĆ)

PIĄTEK:
20:00 Chuck [nowy slot]
21:00 GRIMM (NOWOŚĆ)
22:00 Dateline NBC

W MIDSEASON:
„30 Rock”, „The Voice” oraz nowości: „Are You There, Vodka? It’s Me, Chelsea”, „Bent”, „Best Friends Forever”, „Awake”, „Smash” i „The Firm”. Na tą chwilę wiadomo, że „The Voice” i „Smash” będzie emitowane w poniedziałki, a „The Firm” w niedzielę o 22:00.

Czytaj także: UPFRONTY 2011: RAMÓWKA FOX

ZWIASTUNY PROMOCYJNE NOWYCH SERIALI NBC

Opis „Awake”: Bohaterem jest detektyw Michael Britten (Jason Isaacs), który po wypadku zdaje sobie sprawę, że żyje w dwóch różnych od siebie rzeczywistościach. W jednej z nich w wyniku wypadku samochodowego zabił swojego syna, Rexa (Dylan Minnette), a w drugiej swoją żonę, Hannę (Laura Allen).

Opis „The Playboy Club”: Bohaterem jest Nick Dalton (Eddie Cibrian), który jest opisywany jako typowy playboy. Jest adwokatem w Chicago i współwłaścicielem ekskluzywnych klubów Playboya. Potrafi naprawić każdy problemy i ma tajemnicze powiązania z mafią.

Opis „Prime Suspect”: Bohaterką jest twarda kobieta-detektyw, Jane Tennison, która musi pracować na zdominowanym przez mężczyzn posterunku.

Opis „Up All Night”: Projekt ma być spojrzeniem na rodzicielstwo ukazanym z punktu widzenia pracującej matki (Christina Applegate), która nigdy nie sądziła, że zostanie mamą. Towarzyszy jej mąż, który wiecznie siedzi w domu i mający na wszystko zdanie rodzice.

|

Opis „Whitney”: Opowieść o parze, która wspólnie żyje bez ślubu. Po wielokrotnych wypadach na wesela znajomych, Whitney zaczyna sobie zdawać sprawę, że grozi im w związku nuda. Kobieta decyduje się urozmaicić ich życie.

Opis „Bent”: Komedia romantyczna o mężczyźnie i kobiecie, którzy w sobie się zakochują. Ku ich zdziwieniu zaczyna im się podobać w drugim człowieku to, co zawsze ich odrzucało.

Opis „The Firm”: Serial ma być kontynuacją wydarzeń przedstawionych w filmie i książce. Akcja ma rozgrywać się 10 lat później. Bohaterem ponownie będzie Mitch McDeere (w kinie grał go Cruise), który zniszczył prestiżową kancelarię prawniczą działającą na rzecz mafii Chicago. McDeere i jego rodzina wracają z izolacji po 10 latach spędzonych w programie ochrony świadków. Chcą odzyskać swoje życie i planować przyszłość. McDeere wkrótce odkrywa, że powracają dawne zagrożenia i pojawia się nowe niebezpieczeństwa.

Opis „Grimm”: Mroczny serialu policyjny, którego akcja dzieje się w świecie, w którym żyją postacie znane z baśni braci Grimm.

Opis „Free Agents”: Jest to komedia romantyczna oparta na brytyjskim serialu pod tym samym tytułem, która ukazuje pokręcone uczucie dwóch pracowników firmy zajmującej się PR`em.

Opis „Smash”: Bohaterowie serialu będą chcieli wystawić musical o Marilyn Monroe na Broadwayu. Oparte na pomyśle Stevena Spielberga.

Opis „Are You There, Vodka? It’s Me, Chelsea”: Bohaterką serialu jest Chelsea Hanson (Prepon), samotna kobieta, pracująca jako kelnerka na wykwintnych przyjęciach. Ma pochlebną opinię w branży i bardzo otwarcie mówi o swoim zamiłowaniu do picia i seksu.

Opis „BFF”: Serial komediowy pokazujący sytuację, kiedy najlepsze przyjaciółki obiecują wzajemnie się wspierać bez względu na koszty.

 

 

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

Harry Potter – aktorzy kiedyś i…

Harry Potter to doskonale znana seria filmowa na podstawie powieści J.K. Rowling. Od premiery pierwszego…

Piotr Piskozub
-

Punisher – odchodzący wojownik Netfliksa. Tych…

Punisher już niedługo może zniknąć z platformy Netflix. To dobra okazja, by przedstawić Wam ciekawostki…

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Gwiezdne Wojny: część IX – Rey,…

Zakończyła się praca nad filmem Gwiezdne Wojny: część IX. Z tej okazji do sieci trafiło…

-

Władca Pierścieni – kiedy będzie toczyć…

Na Twitterze w momencie ogłoszenia powstania serialu Władca Pierścieni, Amazon uruchomił profil The Lord of…

-

Kapitan Marvel – nowy wyjątkowy plakat…

Do sieci trafił kolejny plakat promujący film Kapitan Marvel. Tym razem jest to bardziej artystyczne…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 35 sek. [X]

 

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]