Repertuar kin Nowość Program TV

UPFRONTY 2011: RAMÓWKA NBC

[Dodaliśmy zwiastuny!] Zaskoczeni? My też, miało być jutro, ale jest już dzisiaj. Oto ramówka stacj NBC na sezon 2011/2012. Sporo zmian i zaskoczeń. Na analizy czas przyjdzie później. Sami zobaczcie!

PONIEDZIAŁEK:
20:00 „The Sing-Off”
22:00 „THE PLAYBOY CLUB” (NOWOŚĆ)

WTOREK:
20:00 „The Biggest Loser”
22:00 Parenthood

ŚRODA:
20:00 „UP ALL NIGHT” (NOWOŚĆ)
20:30 „FREE AGENTS” (NOWOŚĆ)
21:00 „Harry’s Law” [nowy slot]
22:00 „Law & Order: Special Victims Unit”

CZWARTEK:
20:00 Community
20:30 Parks and Recreation [nowy slot]
21:00 Biuro
21:30 WHITNEY (NOWOŚĆ)
22:00 PRIME SUSPECT (NOWOŚĆ)

PIĄTEK:
20:00 Chuck [nowy slot]
21:00 GRIMM (NOWOŚĆ)
22:00 Dateline NBC

W MIDSEASON:
„30 Rock”, „The Voice” oraz nowości: „Are You There, Vodka? It’s Me, Chelsea”, „Bent”, „Best Friends Forever”, „Awake”, „Smash” i „The Firm”. Na tą chwilę wiadomo, że „The Voice” i „Smash” będzie emitowane w poniedziałki, a „The Firm” w niedzielę o 22:00.

Czytaj także: UPFRONTY 2011: RAMÓWKA FOX

ZWIASTUNY PROMOCYJNE NOWYCH SERIALI NBC

Opis „Awake”: Bohaterem jest detektyw Michael Britten (Jason Isaacs), który po wypadku zdaje sobie sprawę, że żyje w dwóch różnych od siebie rzeczywistościach. W jednej z nich w wyniku wypadku samochodowego zabił swojego syna, Rexa (Dylan Minnette), a w drugiej swoją żonę, Hannę (Laura Allen).

Opis „The Playboy Club”: Bohaterem jest Nick Dalton (Eddie Cibrian), który jest opisywany jako typowy playboy. Jest adwokatem w Chicago i współwłaścicielem ekskluzywnych klubów Playboya. Potrafi naprawić każdy problemy i ma tajemnicze powiązania z mafią.

Opis „Prime Suspect”: Bohaterką jest twarda kobieta-detektyw, Jane Tennison, która musi pracować na zdominowanym przez mężczyzn posterunku.

Opis „Up All Night”: Projekt ma być spojrzeniem na rodzicielstwo ukazanym z punktu widzenia pracującej matki (Christina Applegate), która nigdy nie sądziła, że zostanie mamą. Towarzyszy jej mąż, który wiecznie siedzi w domu i mający na wszystko zdanie rodzice.

|

Opis „Whitney”: Opowieść o parze, która wspólnie żyje bez ślubu. Po wielokrotnych wypadach na wesela znajomych, Whitney zaczyna sobie zdawać sprawę, że grozi im w związku nuda. Kobieta decyduje się urozmaicić ich życie.

Opis „Bent”: Komedia romantyczna o mężczyźnie i kobiecie, którzy w sobie się zakochują. Ku ich zdziwieniu zaczyna im się podobać w drugim człowieku to, co zawsze ich odrzucało.

Opis „The Firm”: Serial ma być kontynuacją wydarzeń przedstawionych w filmie i książce. Akcja ma rozgrywać się 10 lat później. Bohaterem ponownie będzie Mitch McDeere (w kinie grał go Cruise), który zniszczył prestiżową kancelarię prawniczą działającą na rzecz mafii Chicago. McDeere i jego rodzina wracają z izolacji po 10 latach spędzonych w programie ochrony świadków. Chcą odzyskać swoje życie i planować przyszłość. McDeere wkrótce odkrywa, że powracają dawne zagrożenia i pojawia się nowe niebezpieczeństwa.

Opis „Grimm”: Mroczny serialu policyjny, którego akcja dzieje się w świecie, w którym żyją postacie znane z baśni braci Grimm.

Opis „Free Agents”: Jest to komedia romantyczna oparta na brytyjskim serialu pod tym samym tytułem, która ukazuje pokręcone uczucie dwóch pracowników firmy zajmującej się PR`em.

Opis „Smash”: Bohaterowie serialu będą chcieli wystawić musical o Marilyn Monroe na Broadwayu. Oparte na pomyśle Stevena Spielberga.

Opis „Are You There, Vodka? It’s Me, Chelsea”: Bohaterką serialu jest Chelsea Hanson (Prepon), samotna kobieta, pracująca jako kelnerka na wykwintnych przyjęciach. Ma pochlebną opinię w branży i bardzo otwarcie mówi o swoim zamiłowaniu do picia i seksu.

Opis „BFF”: Serial komediowy pokazujący sytuację, kiedy najlepsze przyjaciółki obiecują wzajemnie się wspierać bez względu na koszty.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Godzilla 2 – potworów jest znacznie…

W filmie Godzilla 2: Król potworów możemy zobaczyć znacznie więcej Tytanów, niż do tej pory…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Endgame – martwa postać zauważona…

W filmie Avengers: Wojna bez granic przez działanie Rękawicy Nieskończoności, połowa istnień we wszechświecie przestała…

Piotr Piskozub
-

Marvel? DC? Sprzedaż komiksów w USA…

Poznaliśmy już dane na temat sprzedaży komiksów w USA w listopadzie - pojedynek Marvel vs.…

Adam Siennica
-

Godzilla 2: Król potworów – analiza…

Godzilla 2: Król potworów doczekał się pełnego zwiastuna. Tak jak poprzedni mówi o filmie więcej,…

Adam Siennica
spoilery
-

Wikingowie: sezon 5, odcinek 12 –…

Wikingowie w kolejnym odcinku nie zachwycają. Znów dużo scen o niczym, nudne postacie i słabe…

Ocena recenzenta:
4
Michał Kujawiński
-

Filmy sf/fantasy 2019 – oczekiwane premiery

Niedługo rozpocznie się nowy rok kalendarzowy, który przyniesie kolejne premiery kinowe. W tym artykule chcielibyśmy…

Co o tym sądzisz?