Repertuar kin Nowość Program TV

UPFRONTY 2014: NBC zamawia kolejne seriale komediowe

Do zamówionych przez NBC wcześniej Marry Me oraz A to Z dołączają kolejne trzy projekty komediowe, które znajdą się w ramówce w sezonie 2014/15.

Pierwszym z zamówionych seriali jest komedia z Kate Walsh w roli głównej pt. Bad Judge. Aktorka wcieli się w Rebeccę Wright, jedną z najbardziej respektowanych sędziów trybunału karnego w Los Angeles. Jej poukładane życie zmienia 8-letni chłopak, którego rodzice zostali zamknięci w więzieniu. Dziecko potrzebuje pomocy głównej bohaterki, m.in. ze względu na to, że to ona oskarżyła i wsadziła za kratki jego rodziców.

Pozostałe dwie komedie zamówione przez NBC to: Mission Control i One Big Happy. Oba projekty otrzymały zamówienie tylko sześciu odcinków, a ich premiera odbędzie się najwcześniej w midseason.

Mission Control to projekt w którym główną rolę gra Krysten Ritter. Aktorka wciela się genialną inżynier lotnictwa i szefową zespołu naukowców NASA, którzy przygotowują się do podbicia kosmosu. Fabuła rozgrywa się w latach 60. poprzedniego stulecia, gdzie kobiety nie były zbytnio respektowane, szczególnie na tak wysokich stanowiskach.

One Big Happy to komedia stworzona przez Ellen DeGeneres. Główne role zagrają w niej: Elisha Cuthbert i Nick Zano. Fabuła opowiadać będzie o wyjątkowej przyjaźni pomiędzy lesbijką Lizzy i heteroseksualnym Lukiem, którzy są dla siebie jak rodzeństwo. Wspólnie decydują się na wychowanie dziecka. Wszystko zmienia się jednak, gdy Luke zakochuje się w dziewczynie swojego życia, która pochodzi ze znacznie innej rodziny, niż ta w której się wychował.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Godzilla 2 – potworów jest znacznie…

W filmie Godzilla 2: Król potworów możemy zobaczyć znacznie więcej Tytanów, niż do tej pory…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Endgame – martwa postać zauważona…

W filmie Avengers: Wojna bez granic przez działanie Rękawicy Nieskończoności, połowa istnień we wszechświecie przestała…

Piotr Piskozub
-

Marvel? DC? Sprzedaż komiksów w USA…

Poznaliśmy już dane na temat sprzedaży komiksów w USA w listopadzie - pojedynek Marvel vs.…

Adam Siennica
-

Godzilla 2: Król potworów – analiza…

Godzilla 2: Król potworów doczekał się pełnego zwiastuna. Tak jak poprzedni mówi o filmie więcej,…

Adam Siennica
spoilery
-

Wikingowie: sezon 5, odcinek 12 –…

Wikingowie w kolejnym odcinku nie zachwycają. Znów dużo scen o niczym, nudne postacie i słabe…

Ocena recenzenta:
4
Michał Kujawiński
-

Filmy sf/fantasy 2019 – oczekiwane premiery

Niedługo rozpocznie się nowy rok kalendarzowy, który przyniesie kolejne premiery kinowe. W tym artykule chcielibyśmy…

Co o tym sądzisz?