UPFRONTY 2014: NBC zamawia kolejne seriale komediowe

Do zamówionych przez NBC wcześniej Marry Me oraz A to Z dołączają kolejne trzy projekty komediowe, które znajdą się w ramówce w sezonie 2014/15.

Do zamówionych przez NBC wcześniej Marry Me oraz A to Z dołączają kolejne trzy projekty komediowe, które znajdą się w ramówce w sezonie 2014/15.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Pierwszym z zamówionych seriali jest komedia z Kate Walsh w roli głównej pt. Bad Judge. Aktorka wcieli się w Rebeccę Wright, jedną z najbardziej respektowanych sędziów trybunału karnego w Los Angeles. Jej poukładane życie zmienia 8-letni chłopak, którego rodzice zostali zamknięci w więzieniu. Dziecko potrzebuje pomocy głównej bohaterki, m.in. ze względu na to, że to ona oskarżyła i wsadziła za kratki jego rodziców.

Pozostałe dwie komedie zamówione przez NBC to: Mission Control i One Big Happy. Oba projekty otrzymały zamówienie tylko sześciu odcinków, a ich premiera odbędzie się najwcześniej w midseason.

Mission Control to projekt w którym główną rolę gra Krysten Ritter. Aktorka wciela się genialną inżynier lotnictwa i szefową zespołu naukowców NASA, którzy przygotowują się do podbicia kosmosu. Fabuła rozgrywa się w latach 60. poprzedniego stulecia, gdzie kobiety nie były zbytnio respektowane, szczególnie na tak wysokich stanowiskach.

One Big Happy to komedia stworzona przez Ellen DeGeneres. Główne role zagrają w niej: Elisha Cuthbert i Nick Zano. Fabuła opowiadać będzie o wyjątkowej przyjaźni pomiędzy lesbijką Lizzy i heteroseksualnym Lukiem, którzy są dla siebie jak rodzeństwo. Wspólnie decydują się na wychowanie dziecka. Wszystko zmienia się jednak, gdy Luke zakochuje się w dziewczynie swojego życia, która pochodzi ze znacznie innej rodziny, niż ta w której się wychował.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV