Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement

 

UPFRONTY 2014: NBC zamawia kolejne seriale komediowe

Do zamówionych przez NBC wcześniej Marry Me oraz A to Z dołączają kolejne trzy projekty komediowe, które znajdą się w ramówce w sezonie 2014/15.

Pierwszym z zamówionych seriali jest komedia z Kate Walsh w roli głównej pt. Bad Judge. Aktorka wcieli się w Rebeccę Wright, jedną z najbardziej respektowanych sędziów trybunału karnego w Los Angeles. Jej poukładane życie zmienia 8-letni chłopak, którego rodzice zostali zamknięci w więzieniu. Dziecko potrzebuje pomocy głównej bohaterki, m.in. ze względu na to, że to ona oskarżyła i wsadziła za kratki jego rodziców.

Pozostałe dwie komedie zamówione przez NBC to: Mission Control i One Big Happy. Oba projekty otrzymały zamówienie tylko sześciu odcinków, a ich premiera odbędzie się najwcześniej w midseason.

Mission Control to projekt w którym główną rolę gra Krysten Ritter. Aktorka wciela się genialną inżynier lotnictwa i szefową zespołu naukowców NASA, którzy przygotowują się do podbicia kosmosu. Fabuła rozgrywa się w latach 60. poprzedniego stulecia, gdzie kobiety nie były zbytnio respektowane, szczególnie na tak wysokich stanowiskach.

One Big Happy to komedia stworzona przez Ellen DeGeneres. Główne role zagrają w niej: Elisha Cuthbert i Nick Zano. Fabuła opowiadać będzie o wyjątkowej przyjaźni pomiędzy lesbijką Lizzy i heteroseksualnym Lukiem, którzy są dla siebie jak rodzeństwo. Wspólnie decydują się na wychowanie dziecka. Wszystko zmienia się jednak, gdy Luke zakochuje się w dziewczynie swojego życia, która pochodzi ze znacznie innej rodziny, niż ta w której się wychował.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Wikingowie to serialowy trup, ale życie…

Chcemy pokazać Wam listę zakulisowych zdjęć z planu serialu Wikingowie.

Piotr Piskozub
-

MCU – z kim Spider-Man może…

Z kim jeszcze w MCU może walczyć Spider-Man po filmie Daleko od domu? Oto ranking…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Avengers: Endgame – wyciekło zdjęcie figurek…

Do premiery filmu Avengers: Endgame nie pozostało tak naprawdę dużo czasu. Na razie mieliśmy tylko…

Dawid Muszyński
-

Punisher: sezon 2 – recenzja

Frank Castle powraca w swoim najprawdopodobniej finałowym sezonie. Jak wypada tym razem? Przeczytajcie nasza bezspojlerową…

Ocena recenzenta:
9
Adam Siennica
spoilery
-

Wikingowie: sezon 5, odcinek 18 –…

Wikingowie w sezonie 5B przechodzą samych siebie. 18. odcinek to pasmo kolejnych dziwacznych fabularnych decyzji,…

Ocena recenzenta:
3
Adam Siennica
spoilery
-

Star Trek: Discovery: sezon 2, odcinek…

Star Trek: Discovery powrócił z 2. sezonem. Czy nowy odcinek należał do udanych? Oceniam ze…

Ocena recenzenta:
6

Co o tym sądzisz?