Virginia Madsen w serialu o czarownicach

Nominowana do Oscara Virginia Madsen zagra w wielu odcinkach nowego serialu Czarownice z East Endu.

Nominowana do Oscara Virginia Madsen zagra w wielu odcinkach nowego serialu Czarownice z East Endu.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Madsen wcieli się w Penelope Gardiner, matkę Dasha (Eric Winter), narzeczonego czarownicy imieniem Freya. Pierwszy sezon ma mieć 10 odcinków.

Akcja skupia się na przygodach Joanny Beauchamp (Ormond) i jej dwóch dorosłych córek, Freyi (Dewan-Tatum) oraz Ingrid (Boston), nie zdających sobie sprawy z tego, że stanowią kolejne pokolenie wiedźm.

W obsadzie są także Julia Ormond, Rachel Boston, Jenna Dewan-Tatum, Jason George, Madchen Amick oraz Eric Winter. 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV