Przeczytaj w weekend

Van Helsing - Drakula będzie kobietą. Obsadzono aktorkę

Van Helsing wprowadzi nową postać w 4. sezonie. Drakula zostanie wprowadzony w nowym formie.

Van Helsing wprowadzi nową postać w 4. sezonie. Drakula zostanie wprowadzony w nowym formie.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Van Helsing pokaże w 4. sezonie postać Drakuli, która ma wnieść wiele do konfliktu pomiędzy żywymi i nieumarłymi. Postać zagra Tricia Helfer, doskonale znana z Battlestar Galactica i Lucyfera. Na razie nie wyjawiono szczegółów na temat wizji na tę postać.

4. sezon ma mieć 13 odcinków. Do obsady dołączyli też Richard Harmon, Nicole Munoz, Keeya King i wrestler znany jako Big Show.

Zdjęcia do nowego sezonu już trwają. Premiera jesienią 2019 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV