W głębi lasu - obsada polskiego serialu Netflixa [ZDJĘCIE]

W głębi lasu to drugi polski serial Netflixa. Kto zagra główne role? Obsada została ujawniona na pierwszym zdjęciu.

W głębi lasu to drugi polski serial Netflixa. Kto zagra główne role? Obsada została ujawniona na pierwszym zdjęciu.

Adam Siennica

Adam Siennica

W głębi lasu - obsada polskiego serialu Netflixa złożona jest z czterech nazwisk. Mowa o głównych bohaterach tej historii. Na ekranie zobaczymy takie osoby jak: Agnieszka Grochowska, Grzegorz Damięcki, Hubert Miłkowski i Wiktoria Filus.

W obsadzie są również: Jacek Koman, Ewa Skibinska, Magdalena Czerwinska, Adam Ferency, Przemyslaw Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dabrowska, Piotr Głowacki, Cezary Pazura i Arkadiusz Jakubik. W produkcji występują także polskie młode talenty: Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Martyna Byczkowska i Kinga Jasik.

Serial oparty jest na książce Harlana Cobena pod tym samym tytułem.  Leszek Dawid (Jesteś Bogiem) oraz Bartosz Konopka (Królik po berlińsku) są reżyserami pierwszego sezonu liczącego 6 odcinków. Sam pisarz aktywnie pracuje przy projekcie w roli producenta.

W głębi lasu - fabuła

Fabuła obejmuje dwa wymiary czasowe: rok 1994 oraz 2019. Opowieść w niespodziewany sposób przedstawia życie warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć wydaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zaginął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował legnie w gruzach.

Premiera w 2020 roku.

nullfot. Netfix / fanpage Netflixa na Facebooku

Źródło: Netflix / zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV