W lipcu na kanałach FOX: „The Bridge” i „Jess i chłopaki”

Kanały FOX HD i FOX Life HD w lipcu szykują dla widzów trzy nowe seriale.

Kanały FOX HD i FOX Life HD w lipcu szykują dla widzów trzy nowe seriale.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Zdobywca prestiżowej nagrody Peabody Awards, serial The Bridge: Na granicy powraca na antenę FOX z kolejnym sezonem już dzień po premierze w USA! Gdy ciało członka kartelu zostaje znalezione na amerykańskim terenie, detektyw z El Passo Sonya Cross (Diane Kruger, Bękarty wojny)  oraz jej meksykański odpowiednik Marco Ruiz (Demian Bichir, Maczeta zabija)  ponownie łączą siły by poznać prawdę, która kryje się za ową zbrodnią, w efekcie zostają wciągnięci w sam środek skomplikowanej, piorącej brudne pieniądze siatki przestępczej, skorumpowanej policji i narkotykowej wojny Juarez, która swoim zasięgiem obejmuje również podmiejskie ulice El Passo.

W sezonie drugim Marco próbuje poradzić sobie z bolesną stratą ukochanego syna, w dalszym ciągu zmaga się  z przekupnymi gliniarzami i żądaniami bezwzględnego kartelu. Tymczasem Sonya spotyka tajemniczego mężczyznę, który w zaskakujący sposób powiązany jest z jej przeszłością. Daniel Frye (Matthew Lillard, Scooby Doo) i Adrianna Mendez (Emily Rios, Breaking Bad) w dalszym ciągu próbują dowiedzieć się kim jest trzymająca pieczę nad kartelowymi pieniędzmi Millie Quintana. Niezwykle trudna decyzja czeka Charlotte Millwright (Annabeth Gish, Synowie Anarchii), kobieta musi zdecydować po czyjej stronie pragnie stanąć: amerykańskiego rządu czy meksykańskich przestępców.

Producenci wykonawczy serialu Meredith Stiehm, twórczyni obsypanego nagrodami serialu "Homeland" oraz pisarz, scenarzysta i producent telewizyjny Elwood Reid zaadaptowali "The Bridge: Na granicy" dla telewizji amerykańskiej bazując na światowym przeboju "Bron", którego akcja rozgrywa się na granicy duńsko-szwedzkiej.

PREMIERA The Bridge na FOX HD: CZWARTEK, 10 LIPCA, GODZ. 22:00

Wilfred to zabawna i inteligentna komedia, ukazująca losy Ryana – młodego mężczyzny, który bez powodzenia poszukuje swojego miejsca w życiu. Tak jest do czasu kiedy Ryan zawiera wyjątkową przyjaźń z Wilfredem – psem sąsiadki, która prosi go o opiekę nad czworonogiem w momencie, gdy załamany Ryan postanawia odebrać sobie życie. Wszyscy dookoła widzą Wilfreda jako zwykłego psa, jednak Ryan widzi nieokrzesanego i nieco gburowatego, ale śmiałego i rozbrajająco szczerego Australijczyka w tanim uniformie psa. Prowadząc Ryana przez szereg zabawnych i egzystencjalnych przygód, Wilfred pokazuje mężczyźnie jak przezwyciężyć jego obawy i przejść z radością przez nieprzewidywalne i często szalone wydarzenia otaczającego świata.

W trzecim sezonie Rayan coraz bardziej zaczyna wątpić w istnienie swojego przyjaciela. Wilfred aby udowodnić mu, że się myli postanawia wypić odmrażacz. Podczas pobytu u weterynarza bohaterowie dowiadują się gdzie wcześniej mieszkał Wilfred. Postanawiają się tam wybrać i gdy docierają pod wskazany adres spotykają psa, który jest bliźniaczo podobny do Wilfreda…

W rolę Ryana wciela się znany z trylogii Władca pierścieni Elijah Wood, zaś w postać tytułowego Wilfreda wcielił się Jason Gann, który był współtwórcą oryginalnej, australijskiej wersji serialu. 

PREMIERA Wilfred na FOX HD: ŚRODA, 9 LIPCA, GODZ. 22:00 

Jess i chłopaki to pełen humoru serial komediowy ukazujący nowoczesne spojrzenie na przyjaźń i romanse.  Sezon trzeci to jeszcze więcej zabawnych przygód uroczej Jess, jej trzech współlokatorów oraz pięknej przyjaciółki.

W ostatnich odcinkach sezonu drugiego Jess (Zoey Deschanel, 500 dni miłości) i Nick (Jake Johnson, Na własne ryzyko) postanawiają porzucić wszelkie opory i dać porwać się wzajemnemu przyciąganiu. W efekcie nie są już tylko współlokatorami, ich relacje przeszły na kolejny, znacznie poważniejszy poziom. Tymczasem Schmidt (Max Greenfield, Veronica Mars, Brzydula Betty) rozpaczliwie próbuje odzyskać serce Cece (Hannah Simone, Oldboy. Zemsta jest cierpliwa). Jego wysiłki zostają częściowo wynagrodzone, gdyż dziewczyna odwołuje swój ślub, ale Schmidt nie byłby sobą gdyby dodatkowo nie skomplikował nawet tak klarownej sytuacji, teraz musi wybrać pomiędzy Cece a Elizabeth (Merritt Wever, Wszystko za życie, siostra Jackie) z która się spotyka. W nienajlepszej formie jest Winston (Lamorne Morris, Sex Ed), z pozoru najbardziej poukładany ze współlokatorów zaczyna tracić swój wewnętrzny spokój.

PREMIERA Jess i chłopaki na FOX Life HD: CZWARTEK, 3 LIPCA, GODZ. 21:00

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV