Przeczytaj w weekend

Watch Dogs 3 w klimatach cyberpunk i z premierą w listopadzie? Nowe plotki o grze

Watch Dogs 3 ma przenieść akcję do Londynu, a także wprowadzić nową bohaterkę i kilka istotnych zmian.

Watch Dogs 3 ma przenieść akcję do Londynu, a także wprowadzić nową bohaterkę i kilka istotnych zmian.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Od jakiegoś czasu w sieci pojawiają się doniesienia o Watch Dogs 3. Ubisoft do tej pory nie potwierdził istnienia gry, ale wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie powinniśmy się doczekać oficjalnej zapowiedzi. Teraz nowe informacje pojawiły się na 4chanie - trudno jednak powiedzieć, czy są one wiarygodne. Radzimy, jak zwykle w takich sytuacjach, podchodzić do nich z pewnym dystansem.

Akcja miałaby zostać osadzona w niedalekiej przyszłości w Londynie, a całość miałaby mieć bardziej cyberpunkową otoczkę. Główną bohaterką Watch Dogs 3 ma być Sarah - pół-Angielka, pół-Azjatka pracująca w antyterrorystycznej agencji zajmującej się zagrożeniami cyberprzestrzeni. Zadaniem kobiety ma być infiltracja grup hakerskich.

Zmianie ma ulec rozgrywka - Sarah nie miałaby dostępu do broni palnej, a Watch Dogs 3 ma pozwalać jedynie na obezwładnianie przeciwników przy pomocy paralizatorów czy pałek teleskopowych. Powrócić ma parkour - jeszcze bardziej rozwinięty i płynny niż w poprzedniczkach. Wśród nowości wymieniana jest również... jazda na deskorolce oraz malowanie graffiti- mają być to jedne z aktywności pobocznych. Oprócz tego Sarah zajmie się też walką z narkotykami - bohaterka ma ich nienawidzić przez to, że doprowadziły do śmierci jej brata.

Ciekawie zapowiada się też jedna z nowych mechanik, które pojawiają się w przecieku. W wirtualnym Londynie mają pojawiać się dynamicznie tworzące się tłumy i zamieszki, które gracze będą mogli wykorzystać na swoją korzyść. 

Watch Dogs 3, wedle informacji opublikowanych na 4chanie, ma zostać zapowiedziane jeszcze przed E3, a w Los Angeles poznamy więcej szczegółów na jej temat. Premiera miałaby odbyć się w listopadzie tego roku.

Źródło: gamingbolt.com / fot. Ubisoft

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV