Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Westworld - Lena Waithe dołącza do obsady 3. sezonu

Lena Waithe powiększyła obsadę 3. sezonu serialu Westworld od HBO. Szczegóły roli aktorki nie są znane.

Lena Waithe powiększyła obsadę 3. sezonu serialu Westworld od HBO. Szczegóły roli aktorki nie są znane.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  westworld 

Nadal nie wiadomo praktycznie nic na temat fabuły kolejnego sezonu serialu Westworld. Jak informowali w zeszłym roku twórcy produkcji, Lisa Joy i Jonathan Nolan 3. seria ma być radykalną zmianą dla historii. Potwierdzono, że do obsady nowej odsłony dołączył Aaron Paul. Obsada powiększyła się także za sprawą dołączenia aktorki Lena Waithe (Player One). Szczegóły na temat jej roli nie są jednak znane.

Według wcześniejszych niepotwierdzonych informacji, zdjęcia do 3. sezonu miały ruszyć już w marcu. Te oficjalnie jeszcze się nie rozpoczęły, jednak premierę kolejnego sezonu zapowiedziano na rok 2020.

Źródło: comingsoon.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV