Jackman i Ferguson w filmie science fiction twórczyni Westworld

Gwiazdy serii X-Men i Mission: Impossible zagrają w thrillerze science fiction producentki Westworld.

Gwiazdy serii X-Men i Mission: Impossible zagrają w thrillerze science fiction producentki Westworld.

Hugh Jackman i Rebecca Ferguson zagrają główne role w thrillerze science fiction pod tytułem Reminiscence. Będzie to kinowy debiut reżyserski Lisy Joy, twórczyni serialu Westworld. Joy napiszę również scenariusz filmu oraz będzie jego producentką wraz z  Jonathanem Nolanem, Michaelem De Lucą i Aaronem Ryderem. Zdjęcia mają rozpocząć się 21 października i będą kręcone w Miami i Nowym Orleanie.

Jackman wcieli się w rolę prywatnego detektywa, który specjalizuje się w odzyskiwaniu zapomnianych wspomnień swoich klientów, aby mogli przeżywać je na nowo. Mężczyzna wpadnie w ogromne kłopoty, gdy dostanie zlecenie od bohaterki granej przez Ferguson. Akcja filmu dzieje się w Miami, które z powodu globalnego ocieplenia znalazło się w większości pod wodą.

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV