Przeczytaj w weekend

What/If - nowy zwiastun serialu Netflixa

What/If to serial twórcy Zemsty, w którym bogata kobieta składa niemoralną propozycję.

What/If to serial twórcy Zemsty, w którym bogata kobieta składa niemoralną propozycję.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  What/if 

What / If to historia Anne Montgomery, która ma niespotykaną propozycję dla pewnej pary zmagającej się z problemami finansowymi. Czym zaryzykują, by zagrać o całą stawkę?

W obsadzie są Renée ZellwegerJane Levy, Samantha Ware, Keith Powers, Daniella Pineda, Juan Castano, John Clarence Stewart, Dave Annable i Louis Herthum.

Za sterami stoi Mike Kelley, znany z serialu Zemsta. Premiera w Netflixie już 24 maja.

 

Źródło: Netflix / zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV