Przeczytaj w weekend

White Famous, SMILF i Shameless – nowe zwiastuny i daty premier seriali Showtime

Showtime zaprezentowało światu zwiastuny swoich seriali, a także oficjalne daty premier. Poznajcie szczegóły.

Showtime zaprezentowało światu zwiastuny swoich seriali, a także oficjalne daty premier. Poznajcie szczegóły.

Showtime zapowiada swoje seriale, publikując oficjalne zwiastuny i dzieląc się informacjami w sprawie daty premier. Wśród nowych tytułów znajdują się SMILF i White Famous, zaś powracających - Shameless, który nadejdzie z 8. sezonem.

Czytaj także: Trwa atak na HBO. Hakerzy żądają pieniędzy

Fabuła serialu SMILF skupia się na 20-letniej singielce, która wychowuje dziecko w Bostonie. Jej marzeniem jest robienie kariery i prowadzenie wolnego życia pełnego związków i romansów, jednak codzienność nakazuje jej zweryfikować plany. Młoda matka jest w dodatku zupełnie nieświadoma społecznych konwencji. Serial powstał na podstawie autobiograficznej historii Frankie Shaw. Sezon ma liczyć 10 odcinków. Premiera 5 listopada.

White Famous to nowy serial autorstwa Jamiego Foxxa i Toma Kapinosa. Głównym bohaterem jest utalentowany komik imieniem Floyd. Kiedy staje się coraz bardziej rozpoznawalny, musi bardzo uważać by nie utracić swojej wiarygodności. Premiera 15 października.

Zapowiedziano także powrót Shameless. 8. sezon serialu zadebiutuje 5 listopada.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV