Przeczytaj w weekend

Widzieliśmy Drunk History – Pół litra historii. Program od października na Comedy Central

Już w październiku na antenie Comedy Central zadebiutuje program Drunk History - Pół litra historii. Mieliśmy okazję obejrzeć pierwszy odcinek produkcji.

Już w październiku na antenie Comedy Central zadebiutuje program Drunk History - Pół litra historii. Mieliśmy okazję obejrzeć pierwszy odcinek produkcji.

naEKRANIE

naEKRANIE

Dzięki uprzejmości Comedy Central mogliśmy dzisiaj, w warszawskim kinie Luna, obejrzeć przedpremierowo pierwszy odcinek nowej serii Drunk History - Pół litra historii. Poznaliśmy historię kasiarza Szpicbródki, spotkania Marszałka Piłsudskiego z wróżem Ossowieckim i barwną opowieść wyjaśniającą, skąd się wziął gest Kozakiewicza. Historie opowiadane są przez osobę z offu, pozostającą pod działaniem zwiększającej się sukcesywnie dawki alkoholu. Opowieści narratorów obrazowane są przez inscenizacje kostiumowe. Jednak grający w nich aktorzy nie wypowiedzą żadnej kwestii; ruchem ust naśladują jedynie wypowiedzi osoby opowiadającej daną historię. Groteskowa i przerysowana formuła sprawdza się całkiem nieźle - z niecierpliwością czekamy na komplet historii.

W Drunk History – Pół litra historii pojawi się wielu znanych aktorów, celebrytów, influencerów czy komików, w tym: Joanna Kołaczkowska, Bartek Kasprzykowski, Piotr Cyrwus, Renata Dancewicz, Maciek Dąbrowskiego znany jako „Człowiek Warga”, Ewa Jarosik, Kasia Kołeczek, Andrzej Popiel, Sebastian Cybulski, Leszek Lichota, Jacek Kopczyński, Mikołaj Lizut, Michał Meyer, Tomasz Zimoch, Mariusz Czajka, Rafał Mohr, Stefan Popkowski, Mirosław Baka, Artur Kruczek, Mateusz Lewandowski, Katarzyna Kwiatkowska, Agata Sasikowska, Matylda Damięcka, Rafał Rutkowski, Tomson Tomasz Lach, Vienio , Michał Ziwliński, Maciej Nawrocki, Michał Próg, Daria Widawska, Jerzy Bończak, Kazimiera Szczuka i wielu innych.

Producentem wykonawczym programu jest ATM Grupa S.A. Reżyserami serialu są Bartosz Prokopowicz i Jan Macierewicz.  Premiera 12 października o godzenie 22:00 na kanale Comedy Central.

Źródło: informacja prasowa / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV