Więcej odcinków w finałowym sezonie serialu Crazy Ex-Girlfriend

Poinformowano, że finałowa seria Crazy Ex-Girlfriend będzie liczyć więcej epizodów niż dotychczasowe. Poznajcie szczegóły.

Poinformowano, że finałowa seria Crazy Ex-Girlfriend będzie liczyć więcej epizodów niż dotychczasowe. Poznajcie szczegóły.

Michalina Reda

Michalina Reda

Wiosną zapowiedziano, że serial Crazy Ex-Girlfriend otrzymuje zamówienie na 4. sezon, który będzie jednak serią finałową. Dziś potwierdzono, że fani mogą oczekiwać większej liczby odcinków niż w poprzednich odsłonach produkcji. Portal TVLine informuje, że 4. sezon serialu będzie składał się z 18 epizodów, podczas gdy dwie poprzednie serie liczyły ich po 13.

Przypomnijmy, że fabuła skupia się na Rebecce Bloom, która postanawia rzucić dotychczasowe życie i przeprowadzić się na prowincję, gdzie mieszka jej były chłopak.

Finałowa seria zadebiutuje w ramówce jesiennej, konkretnie 12 października.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV