Wiedźmin – Henry Cavill znów na siłowni. Jego trener zdradza ciekawostki

Wiedźmin to serial Netflixa oparty na książkach Andrzeja Sapkowskiego. Henry Cavill podjął decyzję, że będzie o wiele lepiej przygotowany fizycznie do roli niż w przypadku Supermana.

Wiedźmin to serial Netflixa oparty na książkach Andrzeja Sapkowskiego. Henry Cavill podjął decyzję, że będzie o wiele lepiej przygotowany fizycznie do roli niż w przypadku Supermana.

The Witcher wciąż jest kręcony w Budapeszcie na Węgrzech. Jedyne nowinki, jakie w ostatnim czasie dostajemy pochodzą od samego Geralta, czyli Henry Cavill, który chwali się zdjęciami z siłowni pokazującymi jego imponujące przygotowanie fizyczne do roli.

Nowe zdjęcie pochodzi od jego trenera personalnego Dave'a Rienzie'ego, który przy okazji zdradził kilka istotnych ciekawostek na temat serialu. Dowiadujemy się, że Cavill pracuje średnio 12 godzin dziennie na planie, a do tego trzeba doliczyć 2 godziny poświęcone na przygotowanie charakteryzacji i włosów Geralta. To ostatnie wydaje się szczególnie interesujące i może być obietnicą, że ostateczny wygląd bohatera będzie lepszy niż na pierwszym zdjęciu z planu.

Okazuje się też, że ta statua Supermana jest ozdobą siłowni w Budapeszcie, Na zdjęciu widzimy, jak Henry Cavill składa na niej autograf.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

I don't always workout, but when I do, I workout with Superman. #Superman #GymStuff @FlexGymBudapest

Post udostępniony przez Henry Cavill (@henrycavill)

Prace wciąż trwają, ale premiera według zapowiedzi ma odbyć się jeszcze w 2019 roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV