Wiedźmin – kolejny aktor w obsadzie serialu Netflixa. Są zdjęcia z planu

Callum Coates miałby być nowym aktorem, który dołączył do obsady serialu Wiedźmin od Netflixa. W kogo się wcieli? Do sieci trafiły też nowe zdjęcia z planu.

Callum Coates miałby być nowym aktorem, który dołączył do obsady serialu Wiedźmin od Netflixa. W kogo się wcieli? Do sieci trafiły też nowe zdjęcia z planu.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Informacja została dostrzeżona przez użytkownika Reddita, który udostępnił zrzut ekranu ze strony internetowej Morwenny Preston Mangement, agencji aktorskiej. Widnieje tam podpis przy nazwisku aktora, który jest tytułem serialu The Witcher.

Coates większość swojej kariery poświęcił na grze w teatrze. Jego rola nie została ujawniona. Fani Wiedźmina rozpoczęli oczywiście spekulacje, jaką rolę mógłby odegrać. Wielu zgaduje, że wcieli się w Borcha Trzy Kawki (Złoty Smok), co zgadzałoby się z ostatnim castingiem aktorki Anity Olatunji, która miałaby wcielić się w zerrikańską wojowniczkę i towarzyszkę Borcha. Są to oczywiście tylko spekulacje i na oficjalną wiadomość przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Wiedźmin
źródło: Reddit

Do sieci trafiły też zdjęcia z planu serialu, które nie pokazują nam niestety aktorów, ale dostrzec możemy scenografię i kilka miejsc, gdzie kręcone są zdjęcia. Pochodzą one z Instagrama jednego z członków ekipy, które zniknęły już z jego profilu, ale w internecie nic nie ginie. Lokacje zgadzają się z innym zdjęciem, które opublikowała twórczyni serialu Lauren Schmidt Hissrich. Zobaczy zdjęcia pod tym linkiem.

Premiera serialu jeszcze w tym roku.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: Gwint/CD Projekt Red

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV