Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Wiedźmin – kolejny aktor w obsadzie serialu Netflixa. Są zdjęcia z planu

Callum Coates miałby być nowym aktorem, który dołączył do obsady serialu Wiedźmin od Netflixa. W kogo się wcieli? Do sieci trafiły też nowe zdjęcia z planu.

Callum Coates miałby być nowym aktorem, który dołączył do obsady serialu Wiedźmin od Netflixa. W kogo się wcieli? Do sieci trafiły też nowe zdjęcia z planu.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Informacja została dostrzeżona przez użytkownika Reddita, który udostępnił zrzut ekranu ze strony internetowej Morwenny Preston Mangement, agencji aktorskiej. Widnieje tam podpis przy nazwisku aktora, który jest tytułem serialu The Witcher.

Coates większość swojej kariery poświęcił na grze w teatrze. Jego rola nie została ujawniona. Fani Wiedźmina rozpoczęli oczywiście spekulacje, jaką rolę mógłby odegrać. Wielu zgaduje, że wcieli się w Borcha Trzy Kawki (Złoty Smok), co zgadzałoby się z ostatnim castingiem aktorki Anity Olatunji, która miałaby wcielić się w zerrikańską wojowniczkę i towarzyszkę Borcha. Są to oczywiście tylko spekulacje i na oficjalną wiadomość przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Wiedźmin
źródło: Reddit

Do sieci trafiły też zdjęcia z planu serialu, które nie pokazują nam niestety aktorów, ale dostrzec możemy scenografię i kilka miejsc, gdzie kręcone są zdjęcia. Pochodzą one z Instagrama jednego z członków ekipy, które zniknęły już z jego profilu, ale w internecie nic nie ginie. Lokacje zgadzają się z innym zdjęciem, które opublikowała twórczyni serialu Lauren Schmidt Hissrich. Zobaczy zdjęcia pod tym linkiem.

Premiera serialu jeszcze w tym roku.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: Gwint/CD Projekt Red

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV