Wiedźmin Netflixa – kaskader zdradził ważne informacje o fabule?

The Witcher to serial Netflixa oparty na serii powieści Andrzeja Sapkowskiego o losach Geralta z Rivii. W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące fabuły produkcji.

The Witcher to serial Netflixa oparty na serii powieści Andrzeja Sapkowskiego o losach Geralta z Rivii. W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące fabuły produkcji.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Serial The Witcher to projekt Netflixa, którego bohaterem jest łowca potworów, Geralt z Rivii. Vladimir 'Furdo' Furdik, znany widzom z roli Nocnego Króla w Game of Thrones, jest koordynatorem kaskaderów przy tym projekcie. W sieci pojawiły się informacje z niedawnego Comic Conu w Delhi, na którym pojawił się Furdik. Zdradził on nowe informacje na temat fabuły produkcji Netflixa. W serialu mamy ponoć zobaczyć wiele potyczek z wielkimi potworami, w tym jedną z gigantycznym pająkiem. W produkcji ma się znaleźć również walka Geralta z kilkoma przeciwnikami naraz. W czasie starcia wiedźmin ratuje Ciri, zabija kilku wrogów, a niektórych oszczędza. Furdik zdradził, że wciela się w projekcie w postać, która pojawi się w 8. epizodzie. Natomiast według aktora zdjęcia do pozostałych odcinków są już zakończone. Oczywiście należy traktować te rewelacje jako plotkę. Poinformujemy Was, gdy pojawią się oficjalne informacje.

Główną rolę w serialu zagra Henry Cavill. W obsadzie znajdują się również między innymi Freya Allan (Ciri), Anya Chalotra (Yennefer), Jodhi May (królowa Calanthe), Björn Hlynur Haraldsson (rycerz Eist), Adam Levy (Myszowór), MyAnna Buring (Tissaia), Millie Brady (Renfri), Maciej Musiał (Sir Lazlo) oraz Anna Shaffer (Triss). Premiera produkcji w 2019 roku.

Źródło: konto Instagram WitcherFlix/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV