Przeczytaj w weekend

Wielka Szóstka w Kingdom Hearts 3. Nowy zwiastun produkcji

Nowy zwiastun produkcji Kingdom Hearts 3 przedstawia bohaterów gry w świecie Wielkiej Szóstki, animacji Disneya z 2014 roku.

Nowy zwiastun produkcji Kingdom Hearts 3 przedstawia bohaterów gry w świecie Wielkiej Szóstki, animacji Disneya z 2014 roku.

Wyczekiwanie na premierę Kingdom Hearts III wynagradzają kolejne materiały traktując o produkcji. Z okazji PlayStation Lineup Tour poprzedzające targi Tokyo Game Show, wydawca zaprezentował nowy zwiastun. Tym razem ekipa bohaterów gry trafia do świata znanego z filmu Big Hero 6. Oprócz tego twórcy zapowiedzieli również coś dla miłośników VR, produkcję towarzyszącą Kingdom Hearts VR Experience.

Kingdom Hearts III opowiada o potędze przyjaźni – Sora i przyjaciele wyruszają w niebezpieczną podróż i będą się wspierać w trudnych chwilach. Sora dołącza do Kaczora Donalda i Goofy`ego, emisariuszy wysłanych przez Króla Mikiego z Zamku Disneya. Ich misja polega na powstrzymaniu złowrogiej siły, zwanej Heartless, która chce najechać i podbić wszechświat. Dzięki potędze pozytywnego myślenia i przyjaźni, Sora, Donald i Goofy połączą siły z nowymi i starymi postaciami ze świata Disney-Pixar i pokonają wyzwania, aby zmierzyć się z mrokiem, zagrażającym ich światom.

Źródło: youtube.com / fot. Square Enix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV