Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Wielkie kłamstewka – czy będzie 3. sezon? Nowe zdjęcia i ciekawostki

Wielkie kłamstewka powrócą z 2. sezonem jeszcze w tym roku. Zobaczcie nowe zdjęcia oraz poznajcie informacje na temat nadchodzącej odsłony.

Wielkie kłamstewka to serialowi hit HBO, który jakiś czas temu otrzymał zamówienie także na 2. sezon. Praca na planie już się zakończyła, a nadchodząca produkcja jest coraz bliżej – wiadomo już, że premiera 2. sezonu Wielkich kłamstewek odbędzie się czerwcu. Informacja została potwierdzona przez HBO, jednak wciąż nie wiadomo, którego dokładnie dnia zadebiutuje produkcja. W rolach głównych powrócą Shailene Woodley, Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Laura Dern i Zoe Kravitz, a towarzyszyć im będzie między innymi Meryl Streep.

Podczas panelu TCA twórcy i aktorzy Wielkich kłamstewek podzielili się z dziennikarzami kilkoma ciekawostkami na temat nadchodzącej odsłony. Twórca serialu, David E. Kelley, zdradził też, że nie ma żadnych planów na 3. sezon serialu. Nic nie wskazuje zatem, by kolejna seria miała powstać. Jak mówi Kelley:

Nie, nie mamy planów na 3. sezon. Podoba nam się finał nadchodzącej 2. serii i to prawdopodobnie byłoby na tyle.

Kelley zauważył, że ekipa zdecydowała się na kontynuowanie serialu dlatego, że finał pierwszej serii nie dawał wyraźnego poczucia zamknięcia i pozostawił po sobie zbyt wiele pytań. Twórcy rzekomo postanowili zrealizować drugi sezon dopiero wtedy, gdy byli pewni, że przeskoczą poprzeczkę – według zapowiedzi ekipy, nowa seria będzie jeszcze lepsza od poprzedniej.

Oto ciekawostki na temat 2. sezonu serialu.

  • Meryl Streep wciela się w matkę Perry’ego i tym samym teściową bohaterki granej przez Nicole Kidman. Zapowiadając jakie relacje czekają nas na ekranie, aktorka mówi, że jej postać bardzo kocha swoją synową. Nie chciała jednak zdradzać więcej szczegółów.
  • Na początku sezonu życie głównych bohaterek ma być poukładane i spokojne – dopiero na naszych oczach zaczną dziać się kolejne niepokojące rzeczy, a na płaszczyźnie relacji międzyludzkich pojawią się wyraźne pęknięcia.
  • Mówi się, że drugi sezon wcale nie poszerza fabuły, a raczej wchodzi jeszcze głębiej w to, co już znamy.

Zobaczcie nowe zdjęcia z serialu:

-
-

Źródło: deadline.com, tvline.com / zdjęcie główne: HBO

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Wiktor Fisz
-

Pokonał mumię, zniknął i wraca jako…

Kiedyś młody bóg – adonis rozkochujący kobiety jednym spojrzeniem. Dzisiaj wykonawca charakterystyczny, zaskakujący widzów i…

Norbert Zaskórski
-

Cosplayerka robi swoje stroje z jedzenia.…

Pewna cosplayerka tworzy świetne stroje różnych bohaterów i bohaterek z jedzenia.

Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów atrakcyjny marzec. Nowe seriale i filmy na marzec 2019 to…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.