Wielkie kłamstewka – czy będzie 3. sezon? Nowe zdjęcia i ciekawostki

Wielkie kłamstewka powrócą z 2. sezonem jeszcze w tym roku. Zobaczcie nowe zdjęcia oraz poznajcie informacje na temat nadchodzącej odsłony.

Wielkie kłamstewka powrócą z 2. sezonem jeszcze w tym roku. Zobaczcie nowe zdjęcia oraz poznajcie informacje na temat nadchodzącej odsłony.

Michalina Reda

Michalina Reda

Wielkie kłamstewka to serialowi hit HBO, który jakiś czas temu otrzymał zamówienie także na 2. sezon. Praca na planie już się zakończyła, a nadchodząca produkcja jest coraz bliżej - wiadomo już, że premiera 2. sezonu Wielkich kłamstewek odbędzie się czerwcu. Informacja została potwierdzona przez HBO, jednak wciąż nie wiadomo, którego dokładnie dnia zadebiutuje produkcja. W rolach głównych powrócą Shailene Woodley, Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Laura Dern i Zoe Kravitz, a towarzyszyć im będzie między innymi Meryl Streep.

Podczas panelu TCA twórcy i aktorzy Wielkich kłamstewek podzielili się z dziennikarzami kilkoma ciekawostkami na temat nadchodzącej odsłony. Twórca serialu, David E. Kelley, zdradził też, że nie ma żadnych planów na 3. sezon serialu. Nic nie wskazuje zatem, by kolejna seria miała powstać. Jak mówi Kelley:

Nie, nie mamy planów na 3. sezon. Podoba nam się finał nadchodzącej 2. serii i to prawdopodobnie byłoby na tyle.

Kelley zauważył, że ekipa zdecydowała się na kontynuowanie serialu dlatego, że finał pierwszej serii nie dawał wyraźnego poczucia zamknięcia i pozostawił po sobie zbyt wiele pytań. Twórcy rzekomo postanowili zrealizować drugi sezon dopiero wtedy, gdy byli pewni, że przeskoczą poprzeczkę - według zapowiedzi ekipy, nowa seria będzie jeszcze lepsza od poprzedniej.

Oto ciekawostki na temat 2. sezonu serialu.

  • Meryl Streep wciela się w matkę Perry'ego i tym samym teściową bohaterki granej przez Nicole Kidman. Zapowiadając jakie relacje czekają nas na ekranie, aktorka mówi, że jej postać bardzo kocha swoją synową. Nie chciała jednak zdradzać więcej szczegółów.
  • Na początku sezonu życie głównych bohaterek ma być poukładane i spokojne - dopiero na naszych oczach zaczną dziać się kolejne niepokojące rzeczy, a na płaszczyźnie relacji międzyludzkich pojawią się wyraźne pęknięcia.
  • Mówi się, że drugi sezon wcale nie poszerza fabuły, a raczej wchodzi jeszcze głębiej w to, co już znamy.

Zobaczcie nowe zdjęcia z serialu:

Źródło: deadline.com, tvline.com / zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV