Przeczytaj w weekend

Will skasowany. Nie będzie 2. sezonu

Will to nowy serial stacji TNT, który nie zebrał pochlebnych recenzji. Dlatego też został zakończony na 1. sezonie.

Will to nowy serial stacji TNT, który nie zebrał pochlebnych recenzji. Dlatego też został zakończony na 1. sezonie.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  skasowany serial 

Nie podano oficjalnych przyczyn kasacji serialu Will. Można uznać, że przeciętne recenzje oraz mało satysfakcjonująca oglądalność miały na to wpływ.

Była to fikcyjna historia Williama Szekspira opowiedziana w stylu współczesnym, co miało tworzyć wyjątkową mieszankę. Ta nie trafiała do każdego.

Czytaj także: Seriale podobne do Gry o tron

Twórcą był Craig Pearce. A Shekhar Kapur stał za kamerą serialu.

 

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV