Przeczytaj w weekend

Władca pierścieni - pierwsza aktorka obsadzona. Kto zagra w serialu?

Władca pierścieni to nadchodzący serial Amazona na podstawie prozy Tolkiena. Zgodnie z nowymi informacjami, pierwsza aktorka została obsadzona.

Władca pierścieni to nadchodzący serial Amazona na podstawie prozy Tolkiena. Zgodnie z nowymi informacjami, pierwsza aktorka została obsadzona.

Władca Pierścieni to nadchodzący wysokobudżetowy serial platformy Amazon na podstawie powieści J.R.R. Tolkiena. Akcja będzie rozgrywać się przed wydarzeniami z filmów pełnometrażowych Petera Jacksona, bowiem w Drugiej Erze - jest to okres od zniszczenia Morgotha aż do upadku Saurona. To właśnie wtedy wykuto Pierścienie Władzy.

Zgodnie z nowymi informacjami, pierwsza aktorka oficjalnie dołączyła do obsady serialu. Mowa o Markelli Kavenagh, Australijce, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę ze światem filmu - do tej pory aktorka występowała tylko w serialach telewizyjnych takich jak Romper Stomper, Piknik pod Wiszącą Skałą (rola Myrtle) czy Płacz. Nie podano, kim jest bohaterka, którą w serialu zagra Kavenagh - wiadomo tylko, że będzie mieć na imię Tyra.

Za sterami dwóch pierwszych odcinków produkcji stanie J.A. Bayona. Przypomnijmy, że scenariusz do produkcji powstaje w zespole scenarzystów, który jest nadzorowany przez JD Payne'a i Patricka McKaya.

Władca Pierścieni - premiera serialu jest planowana na 2021 rok.

Źródło: variety.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV