Wodnikowe Wzgórze – pierwszy zwiastun serialu BBC i Netflixa

Wodnikowe Wzgórze to nowy miniserial Netflixa i BBC. Zobaczcie pierwszy zwiastun, który właśnie pojawił się w sieci.

Wodnikowe Wzgórze to nowy miniserial Netflixa i BBC. Zobaczcie pierwszy zwiastun, który właśnie pojawił się w sieci.

Wodnikowe Wzgórze to nowy miniserial BBC One i Netflixa. Fabuła skupia się na grupie królików, które posiadają własną strukturę społeczną, język i mitologię. Zwierzęta są zmuszone opuścić swoją krainę i wyruszają w poszukiwaniu nowego miejsca do zamieszkania, przeżywając przy tym rozmaite przygody. W obsadzie dubbingu są takie gwiazdy jak John Boyega, James McAvoy, Nicholas Hoult, Ben Kingsley i Gemma Arterton.

Dziś w sieci pojawił się pierwszy zwiastun serialu. Zobaczcie wideo:

Reżyserem produkcji jest Noam Murro, a scenariusz napisał Tom Bidwell. Całość oparta została o książkę Richarda Adamsa.

Wodnikowe Wzgórze - premiera 22 grudnia.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV